ZTE Blade V7 Nasıl Bir Telefon

0
300

Bilinmeyen markaların artık hayatımızda yer almaya başlaması bu markalar olan ilginin giderek artmasına neden olmaktadır. Özellikle son zamanlarda ülkemizde yaşanan teknolojik gelişmeler ile beraber ZTE Blade V7 telefonu hakkında binlerce kişi tarafından merak edilen soruların cevaplarını bulmaya çalışacağız. Bu konuda sizlere destek sunmak adına bugün ZTE Blade V7 akıllı telefonunun teknik özelliklerini ve kullanıcı yorumlarını sizler ile paylaşacağız.

ZTE Blade V7 telefonunun piyasalarda 950 TL ile 1000 TL arasında rahatlıkla bulabileceğinizi belirtmek isteriz.  Telefonda bulunan özellikleri sıralayacak olursak boyut olarak 146×72 mm çapında bir telefon olduğunu açıklamak istiyoruz. Özelikle telefonda bulunan 16 GB kapasite son derece yetersiz gibi dursa da telefonun hafızasının artırılabilir olması beraberinde birçok soru işaretinin ortaya çıkmasına neden olmaktadır.  Ekran boyutu olarak kullanılan 5.2 inçlik ekran kapasitesi ise yeterli denecek seviyede karşımıza çıkıyor. 1080×1920 piksel ekran çözünürlüğü olan bu telefonun Full HD olduğunu da sizlere açıklayalım.1.3 Ghz hızında bulunan telefonun 2 GB RAM kapasitesi aslında bu fiyata alınacak telefonların başında gelmektedir. Android telefonların son güncellemelerinden olan 6.0.1 işletim sistemi telefonda mevcut olarak bulunmaktadır. Kamera konusunda telefonun arka kamerasının 13 MP olduğunu sizlere açıklamak istiyoruz. 5 MP ise ön kamerada kullanılan piksel sayısı olarak dikkat çekiyor. Batarya konusunda biraz zayıf olan bu telefon sadece 2500 mAh gücünde batarya seçeneği sunmaktadır.

ZTE Blade V7 Kullanıcı Yorumları

Bu telefonu alan kullanıcıların yaptığı yorumlardan yola çıktığımız zaman üründen herkesin memnun olduğu gerçeği var. Özellikle en çok şikayet edilen konuların başında gelen ise sadece şarj ederken telefonun biraz ısınması oluyor.

Ayrıca bizlerde size de önemli bir ayrıntı da telefonun yedek parça konusunda sizleri biraz zor durumda bırakacak olması. Bu konuda destek almak istediğiniz zaman mutlaka yetkili servis ile irtibata geçmek zorunda kalacaksınız.