Z5s sızıntıları ekranda bir delik gösteriyor

0
77

Onun Z5 hayal kırıklığı sonra, Lenovo onu yapmak için doğru yolda gibi görünüyor. Z5’ler hakkında bir ilk video ve teaser tanıtım yazısı internette sızdırıldı ve şirketin Huawei ve Samsung’un kamera için ekranda delikli bir cihaz sunmasıyla zaman kaybetmek istediği görülüyor.

Kim yeniliklerden daha hızlı kopyalar?

Çentik moda neyse ki, Android akıllı telefonlar üreticileri tarafından zaten aşılmış görünüyor. Evrimin inanılmaz hızda gerçekleştiği çok hızlı bir teknoloji dünyasında, geride kalanlara yer yok. Çoğu OEM, efsanevi ve eşsiz% 100 ekran-vücut oranına ulaşmak için neyse ki yarışıyor ve bizim için kullanıcılar bu iyi, çentik (tüm çeşitlerinde) kısa bir ömre sahip olacağı anlamına geliyor.

Lenovo’nun Z5’lerinde Samsung tarafından sunulan Infinity-O’ya benzer bir çözüm benimsemek ve Galaxy A8S’de ilk kez çıkacak gibi görünüyor . Samsung ve Huawei Nova 4’ün aksine, Lenovo akıllı telefonun kamera merkezinde bir köşede değil, bir deliği var.

Ekrandaki deliğe ek olarak, video, akıllı telefonun ekranın çevresinde oldukça ince bir çerçeveye sahip olduğunu (en altta yer alan en büyüğü ile) ve hareketleri kullanan bir navigasyon sistemine sahip olduğunu göstermektedir.

Orta sınıf özellikleri

Ayrıca, bazı özellikleri L78071 kod adıyla Lenovo Z5s sertifikasına sahip bir Çinli düzenleyiciden de okuyabilirsiniz. Boyutlar, pil kapasitesi ve ekran boyutu sızdırıldı ve aşağıdaki tabloda bulunabilir.

Lenovo Z5s: teknik özellikler

TEKNİK ÖZELLİKLER
boyutlar 156,7×74,5×7,8mm
Görüntüle Kamera deliği ile 6.3 “
İşlemci Qualcomm Snapdragon 675 (söylenti)
Kamera 3 arka kamera
pil 3210 mAh
Diğer Vücudun üzerinde parmak izi okuyucu

Orta menzilli telefonu uygun fiyata ancak bu ultra modern tasarımla değerlendirir misiniz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here