On yıl sonra, MapleStory oyuncular nihayet en büyük cani ile savaşmaya başladılar.

0
28

Ama tabi ki ona karşı çıkmak için son derece finanse edilmeli ve güçlü olman gerekecek.

15 yıl boyunca, çok oyunculu bir oyun olan MapleStory , hikayesinin kalbinde büyük bir kötülüğe imza attı. Kara Mage şehre gelene kadar her şey harikaydı, kara büyü ile herşeyi lekeleyerek.

Bu süre zarfında, oyuncular asla adamla savaşamadılar. Yıllardır, MapleStory hayranları uzun, karmaşık macera çizgileri boyunca karakterlerini, oynanamayacak karakterlerin kurtarılmasına, onları önemli görev öğelerini getirmeye, her şeyden önce Siyah Mage ile doğrudan temas kurmaya başlamadan seviyelediler. Bunun yerine, oyundaki ana patronların çoğu Mage tarafından gönderilen köleler, her zaman üstünde, her zaman izler.

Ama bu sonunda değişti.

Koreli geldi bir güncellemede MapleStory yaz aylarında ve artık nihayet edilir yılında fırlatılmasının MapleStory küresel oyuncular arazinin büyük kötülüğü savaşmak için birlikte grup olsun ve bu sefer bunu yüz yüze geldi. Mücadele, uzun bir dizi görevi tamamladıktan ve Kara Mage’nin alt katlarından bazılarını yendikten sonra başlar. 

Tamamlandığında, her defasında bir saatte 15 dakika boyunca girebileceğiniz bir sınırlı zaman zindanında Kara Mage’yi ziyaret edebilirsiniz. Gerçek MapleStory tarzında, gerçekten adamın yüzüne iyi bakmazsınız ve büyük bir başlığın arkasında gizli kalır.

Girdikten sonra, Kara Mage’ye kesinlikle sıfır zarar verebileceğinizi görebilirsiniz. Patronun sağlık puanları aslında tüm MapleStory sunucularında ve tüm oyuncularda paylaşıldığı için , onu tek bir dövüşte öldüremezsiniz. Nihayetinde sağlığı yeterince düşük olduğunda, Kara Mage’le savaşmanın ikinci bir aşaması potansiyel olarak birkaç hafta içinde başlatılacak ve onu alternatif formda, ışığın gücünü koruyan bir mage olarak savaşacaksınız. 

Son aşama muhtemelen önümüzdeki yıl olacak. Siyah Mage’le bir partide, kendi uzun süredir düşmanlarından biri olan Orchid’in, kendinin açık ve karanlık formlarıyla savaşmasını içerir. Sonunda yenildiği zaman, onun saf formu henüz görülmemiş yeni bir hikayede görünecek.

 

MapleStory’un oyunsonu içeriği her zaman oldukça özeldi ve son patronlar ile savaşmak için son derece yüksek seviye ve iyi donanımlı olmanızı gerektiriyor. Siyah Mage, en azından 200 seviyesinde olmanızı ve sağlam zırh ve silahlara sahip olmanızı gerektiren bir istisna değildir. 

Bunun ötesinde, zincirlerin, lazerlerin, meteorların ve diğer saldırıların tam haritasını atlatmak için bir ton mekaniğe ihtiyacınız olacak. MapleStory patronları çoğu zaman çok fazla antrenman, oyuncular arasında koordineli ses iletişimi ve denemeye devam etmek için çok fazla enerji gerektirir.

Bu oyunu ilkokul, ortaokul, kolej arasında aralıklı olarak oynadıktan sonra, oyunun arkasındaki büyük kötü şeyi görüyorum ve oyunun her yıl oynanamayan karakterinin hayatını mahvediyordum. Yeteneklerimi ona göre kullanmak oldukça tatmin edici. Ayrıca saldıran bazı uğursuz çizgiler de söylüyor, bu yüzden oyuncuların elde ettiğinden daha fazla etkileşim var. 

Uzun zamandır Black Mage, MapleStory’nin kalbinde yer alıyordu ve şimdi onu ortadan kaldırmanın bir yolu var, bu çok uzun bir destanın sonu gibi hissediyor, ki bu şimdi de dizinin piyasaya sürüldüğünü gösteriyor .

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here