Xiaomi, yalnızca Walmart’ta mevcut olan 150 inçlik 10606 tl’lik bir projektör yaptı

0
23

Xiaomi’nin Walmart’da bir kaç yeni ürünü var ve New York’taki bir etkinlikte günümüzün baskısını yaptı. Bunlardan ilki, 150 inçlik bir projektör olan Walmart’ın Android TV’yle bir televizyon olarak iki katına çıkmasını sağlıyor. Ne olduğu için garip bir şekilde overpriced, ama aynı zamanda Xiaomi’nin nadiren Amerikan tekliflerine açılımlarından birini işaret ediyor.

Burada yıkılacak birkaç şey var, yani projektör 1920 x 1080p ekran için garip bir şekilde pahalı. Xiaomi, ABD’ye 4K’lik bir versiyon getirecek hiçbir somut planının olmadığını ve bunun Çin’de satılan aynı model olduğunu söyledi. 2019’da daha ucuz 1080p projektörler bulmuş olabilirsiniz .

Yine de, projektör ultra kısa bir atış da dahil olmak üzere bir dizi hasara sahiptir, bu yüzden duvardan 20 inç uzağa yerleştirilebilir ve yine de parlak, renkli bir görüntü gösterebilir, diğer projektörlerin tersine yerleştirilmesi gerekebilir. bir oda ve daha soluk bir görüntü göster. Ayrıca, projektörün üstünde bir detektör de var, bu yüzden lazere çok yaklaşırsanız, projektör gözlerinize zarar vermenizi önlemek için ışığını otomatik olarak kapatacaktır. Cihaz ayrıca Google Asistan’ı arayabileceğiniz ilgili bir uzaktan kumanda ile birlikte gelir.

Üç adet HDMI 2.0 bağlantı noktası, iki USB bağlantı noktası ve Wi-Fi ve Bluetooth uyumluluğu vardır. Ayrıca Dolby sesi destekleyen dört hoparlör var. Mi Lazer Projektöründen gelen ses, minimum bas ile nispeten iyi. Ortalama pop şarkınızın tadını çıkarmak için yeterlidir, ancak iyi ayarlanmış orkestra müziği veya bas yoğunluğu olan dubstep’i dinlemek için büyük olasılıkla büyük değildir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here