Haberler

Xiaomi, MIJIA T500C Sonic Akıllı Diş Fırçasını Piyasaya Sürdü

Akıllı Diş Fırçası..

Xiaomi , Çin’de MIJIA T500C Sonic Elektrikli Diş Fırçasını piyasaya sürdü. Diş fırçası şimdi 38 $ Xiaomi Youpin’de satışa sunuldu. Diş fırçası , geçen yıl piyasaya sürülen T500 Sonic Elektrikli Diş Fırçasının yükseltilmiş bir çeşididir .

MIJIA T500C, yüksek frekanslı bir titreşim motoruyla birlikte çalışıyor, IPX7 su geçirmezlik derecesini, aşırı gerilim sensörü hatırlatıcısını ve kablosuz indüksiyon şarjını bulunmakta.

Diş fırçası, temizleme modunu kişiselleştirmek için Mijia uygulamasıyla kullanabilirsiniz.

 

 

Diş fırçası, kullanıcının fırçalama duruşunu, açısını ve aralığını izleyebilen yüksek hassasiyetli bir hızlanma sensörü ile donatılmıştır. Fırçalama kuvveti çok güçlü olduğunda fırça akıllı aşırı basınç hatırlatıcısını destekler. Bu olduğunda, diş fırçası güç göstergesi otomatik olarak yanıp söner titreşim yoğunluğunu azaltır.

Buna ek olarak, MIJIA T500C dakikada 31.000 titreşimi destekleyen ikinci nesil manyetik süspansiyonlu bir sonik motor ile donatılmıştır. Fırça üç moda sahiptir; günlük temizlik için standart mod. Hassas diş etleri için uygun yumuşak bir mod ve MIJIA uygulaması içinde özelleştirilebilen varsayılan bir acemi modu vardır.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.