Haberler

Xiaomi Bugüne Kadar Üretilen En İnce TV Modelini Tanıttı

Diğer birçok teknoloji firması gibi Xiaomi de CES 2019 etkinliği kapsamında hünerlerini sergileyerek yepyeni ürünlerini ve en ince TV’yi görücüye çıkardı.

Xiaomi’nin yeni Mi TV 4 modelleri, Mi Mix’in beyaz versiyonu ve Mi Router HD modeli de CES 2019’de tanıtılan ürünler arasındaki yerini aldı.

Bu yazıda her biri birbirinden muhteşem özelliklere sahip bu ürünlerden Mi TV 4‘ü inceleyeceğiz.

İnanılmaz derecede ince!

İşin aslı CES 2019‘de birçok göz alıcı TV modeli tanıtıldı, ancak Xiaomi‘nin Mi TV 4 modeli kendine özgün tasarımıyla bu modelleri geride bırakmayı kesinlikle başardı. Neden mi? Çünkü bu televizyon bir iPhone‘dan daha ince!

Xiaomi yöneticisi Hugo Barra tarafından tanıtılan model, bugüne kadar üretilen en ince TV olma özelliğine sahip. En ince noktasında 4.9 milimetre kalınlığa sahip olan ürün, yandan bakıldığında neredeyse görülemiyor bile!

Mi TV 4, iPhone 7‘den yüzde 30 oranında daha ince. Ayrıca yine Xiaomi‘nin ürettiği Mi Mix‘ten ise yüzde 37 daha ince olma özelliğini taşıyor. TV ekranını etrafında hiçbir şekilde çerçeve yok. Şeffaf bir ayaklık ve TV’nin arkasındaki metal koruyucu hariç tamamen ekrandan oluşan bu televizyon, üç farklı çözünürlük seçeneğine sahip olacak: 49, 55 ve 65 inç.

Modüler yapıya sahip

Mi 4 TV, modüler yapısıyla herhangi bir ince televizyondan çok daha fazlasını müşterilere sunmayı vaat ediyor. Çünkü televizyonun dahili parçaları kolaylıkla değiştirilebilir bir yapıya sahip. Bu da Xiaomi‘nin daha güçlü bir anakart geliştirmesi durumunda Mi TV 4‘ün yapısını rahatlıkla bozup bir üst segmente taşıyabileceğiniz anlamına geliyor.

Fiyatı ve çıkış tarihi

65 inçlik modelinin 2,000$ karşılığında satılacağı bilinen modelin 49 ve 55 inçlik versiyonları elbette daha ucuz bir fiyata sahip olacaktır. Çıkış tarihi ise henüz bilinmiyor ama önce Çin sınırları içinde satışa çıkacağı muhakkak.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.