Mobil

Xiaomi 10W Araç Şarj Cihazını piyasaya sürdü.

Xiaomi yeni 10W Evrensel Kablosuz Araç Şarj Cihazını piyasaya sürdü. 10W’a kadar kablosuz olarak hızlı şarj etme yeteneğine sahiptir ve yaklaşık 18 ABD Doları. Böylece ilgilenenler Xiaomi Youpin platformundaki ürünü kontrol edebilirler .

Yeni kablosuz araç şarj cihazı, kablosuz şarj teknolojisi ve standardıyla uyumlu çeşitli cihazları destekler. Buna Çin teknoloji devinin 2020 amiral gemisi serisi Mi 10 ve Mi 10 Pro da dahildir . Ayrıca  Samsung Galaxy S10 ve hatta yeni iPhone SE 2020’yi şarj edebildiği için cihaz sadece Xiaomi telefonlarıyla sınırlı değil.

Xiaomi’nin 10W Evrensel Kablosuz Araç Şarj Aleti, yaklaşık 4 mm’lik etkili bir şarj aralığına sahiptir ve hatta üzerinde koruyucu kılıf bulunan akıllı telefonları bile şarj edebilir.Telefonu yerinde tutmak için her iki tarafta, geleneksel kayma stilinin üzerinde bir elektrikli indüksiyon kelepçe koluna sahiptir.

 

 

Ayrıca araç şarj cihazı, bir akıllı telefonun cihazın etrafını sıkmak veya gevşetmek için yakın olduğu zaman cihazın otomatik olarak algılamasını sağlayan dahili bir kızılötesi sensör ve motor içerir. Bu klips kolları tamamen açıldıktan sonra maksimum 81,5 mm aralığa sahiptir. Sürüş sırasında tek elle kullanımda kolaylık ve kolaylık sağlar, bu da çok önemli bir ayrıntıdır.

Xiaomi kablosuz araç şarj cihazı, telefonu tutma veya arabada bir kez USB kablosuyla şarj etme sorununu çözdüğü için navigasyona da yardımcı olur. Biri tek elle 10W kablosuz şarj cihazına takabilir ve yönlere kolayca bakabilir. Cihaz öncelikle şarj panelinin yerleştirildiği bir cam panelden yapılmıştır. Bu aynı zamanda ısı dağılımına yardımcı olurken, genel tasarım sade ve temizdir.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.