Haberler

Windows 10’un en son güncellemesi bazı kullanıcıların dokümanlarını siliyor

Microsoft , bu hafta başında en son Windows 10 Ekim 2019 Güncellemesini yayınladı , ancak bazı kullanıcılar ciddi sorunları bildiriyor. Reddit’teki konular , Microsoft’un kendi destek sitesi ve diğer forumlar , bazı Windows 10 kullanıcılarının Ekim 2019 Güncelleştirmesi’ne yükseltildiğini ve belgelerini, fotoğraflarını veya hatta tüm kullanıcı profillerini sildiğini gösteriyor. Bazıları konu için geçici bir çözüm bulmuş olsa da , bunun neden böyle olduğu net değil.

Microsoft, bu son güncellemeyi otomatik olarak Windows Update’e aktarmaya başlamamıştır. Bu nedenle, yalnızca Windows Güncelleme’yi manuel olarak ziyaret eden ve güncellemeleri kontrol eden kullanıcılar hemen yüklemelerini yapacaktır. Yine de, bazı insanların bu sorunları bildirdiği gerçeği endişe verici.

Microsoft şu anda raporları araştırıyor, ancak bu erken sorunlar dikkate alındığında, Windows 10 Ekim 2019 Güncelleştirmesi’ni şu anda yüklememenizi öneririz. Risk almak istiyorsanız, bu belirli hatadan etkilenmeniz durumunda tüm belgelerinizi ve verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.

Düşünceleriniz nelerdir?

 

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.