Windows 10 Mobile Kullanıcısı Azalıyor Mu?

Windows 10 gelen yeni güncelleme ile mobil kullanıcılarını memnun etmeyecek.

1
1.189

Windows 10 Mobile ile ilgili olarak kullanıcı sayısında azalma olduğuna dair iddialar sıklıkla gündeme geliyor. Özellikle yeni gelen Creators güncellemesinin uygulama desteği olmamasından ötürü yakınan kullanıcılar güncellemenin herhangi bir işe yaramayacak olduğunu, Instagram ve WhatsApp gibi uygulamalar olmadığı sürece akıllı bir telefonun maalesef ki akıllı olamayacak olduğunu ifade ediyor.

Güncellemeler Yetersiz

Güncellemeler ile ilgili olarak kullanıcıların Microsoft’tan bekledikleri özellikle uygulama desteğinin geçmişte olduğu gibi arttırılması ve bundan sonra kesintisi hizmet sunulması yönünde olurken şirket ise bu yönde herhangi bir adım atmıyor ve herhangi bir adım atmamasının yanında kesilen uygulama desteğine rağmen hala daha sistemin gelişim gösterdiğini iddia ediyor. Özellikle sistemin herhangi bir şekilde gelişmesinin söz konusu olmadığı belirtilirken kullanıcılar sistemin özellikle uygulama konusunda daha fazla gelişmesi gerektiğini belirtiyor.

1 Yorum

  1. düsünün ki 1700 tl verip bir akıllı telefon alıyosunuz ve aldıgınızdan beri tek bir güncelleme dahi verilmiyo evet gercekten verilmiyo malum cihaz lumia 930 ve malum marka lanet olası microsoft cok bişey söylemek istemiyorum umarım tek zamanda tamamen bu silinir gidersiniz

Comments are closed.