Haberler

Windows 10 Ekim 2019 Güncelleme herkesin indirmesi için artık mevcut

Microsoft, bazı Windows 10 kullanıcılarının en son Ekim 2019 Güncelleştirmesi’ni yüklemesini engelleyen bir dizi engelleme hatasını çözmüştür. Yazılım devi , Ekim ayında orijinal sürümünden sonra bazı dosya silme sorunlarının ardından bu güncellemeyi geçen ay yeniden yayımladı . Microsoft, tüm bilgisayarların uyumsuz yazılım veya donanım sürücüleri olan bazı sistemlerde engelledikten sonra güncellemeyi almasını sağlamak için çalışıyor.

Bu engelleme hatalarından bazıları iCloud, VPN istemcileri ve Trend Micro’nun güvenlik yazılımı ile uyumluluk sorunlarını içeriyordu.

 Microsoft, şirketin destek sitesinde yer alan tüm sorunları ayrıntılı olarak anlatırken çok şeffaftı ve şimdi Windows 10 Ekim 2019 Güncelleştirmesinin “Windows Update aracılığıyla güncelleştirmeleri denetle” seçeneğini el ile seçen ileri düzey kullanıcılar için artık tam olarak kullanılabildiğini belirtti. Bu, herhangi bir bilgisayarda güncellemeleri kontrol edebilmeniz ve Ekim 2019 güncellemesini güvenilir bir şekilde alabilmeniz gerektiği anlamına gelir.

Microsoft şimdi bir güncellemenin yıl güncellemesinden sonra Windows 10 kalitesine odaklanmayı planlıyor . Bununla birlikte, Windows, her makine aynı değil ve bileşenler, sürücüler ve yazılımlar, Windows 10 çalıştıran 700 milyondan fazla makinede değişiklik gösterdiği için test edilecek karmaşık bir sistemdir. Microsoft, son haftalarda bu karmaşık senaryoların bazılarında çalışmaktadır. şimdi güncellemenin tüm PC’ler için hazır olduğu noktaya varın.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.