Ücretsiz Apple Fotoffiti Uygulaması

0
125

Apple firması bilindiği üzere her zaman yenilikleri takip eden ve kullanıcılarına hızlı bir şekilde sunan bir firma olarak bilinmekte. Üstelikte cihazın diğer cihazlardan ayrı bir alışveriş sistemine dahil olması aynı zamanda onun kullandığı uygulamaları da kullanamama gibi bir kısıtlamayı da getiriyor. Akıllı cihazların en büyük güzelliklerinden bir tanesi de çekmiş olduğumuz fotoğraflar dolayısıyla çektiğimiz bu fotoğraflar üzerinde oynayabilmek bizi daha da özgür kılıyor. Apple’ de son dönemlerin bir hayli fazla dikkat çeken uygulaması fotoffiti’ yi Apple store’ye ücretsiz olarak aldı. Kısa bir süreliğine ücretsiz olacak uygulama ile fotoğraflarınızı rahatlıkla düzenleme özgürlüğüne sahip olacaksınız.

Fotoffiti Uygulaması Apple Store’de

Fotoffiti uygulaması piyasaya çıktığından bu yana oldukça iyi bir indirme sayısına ulaşmış durumda. Apple’nin mağazası olan Apple store’ de ücretsiz olarak yer alan uygulama sayesinde fotoğraflarınıza grafiyi efekti sağlayabiliyorsunuz. Uygulamanın boyutu da aslında küçük sayılır 91,4 MB boyutlarında ve de iOS 7.0 ve üzeri işletim sistemine sahip.

fotoffiti

İphonenin İpad ve de İpod Touch modellerini de desteklediği biliniyor. Uygulama içerisinde yüzlerce efekt yer alıyor bu yüzden ilginizi çekebileceğini söyleyebiliriz.  İndirme yorumlarına baktığınız zaman bir hayli olumlu düşüncelerin olduğunu görmem mümkün isterseniz uygulama İTunes üzerinden de indirilebiliyor.

fotoffiti2

Bu uygulama sayesinde fotoğraflarınızın kesinlikle şenleneceğini belirtmek istiyorum. Bambaşka bir boyut kazanacak olan fotoğraflarınız sayesinde dikkat çekebilirsiniz.

fotoffiti3

Uygulamanın kullanımı ise çok basit açtığınız zaman direk olarak sizden fotoğraf çekmeniz ya da herhangi bir şekilde çekilmiş fotoğrafınızı açmanız isteniyor. Sizde yapmak istediğiniz işleme karar verdikten sonra renk seçimi yapıyorsunuz ve rengi değiştirme olanağına sahipsiniz.