Sosyal Medya

TweetDeck’te Ücretli Abonelik Dönemi Başlıyor

Eğer kendinizi sıradan bir Twitter kullanıcısı olarak nitelendiriyorsanız, mobil uygulama üzerinden tweet atıp diğer kullanıcıların paylaşımlarıyla etkileşime girmekle yetiniyor olabilirsiniz. Halihazırda uygulama mağazalarından indirilebilen normal Twitter yazılımı çoğu zaman bu amaca hizmet ediyor. Ancak Twitter’ı çok daha etkin kullanan, bir markanın veya kurumun Twitter hesabını yöneten bir kullanıcıysanız ekstra yazılımlara ihtiyacınız var demektir.

Twitter’ın yine kendi içinde geliştirdiği TweetDeck yazılımı, aslında tam da bu ihtiyaca cevap veren bir uygulama. Birden fazla Twitter hesabını tanımlayabildiğiniz bu yazılım sayesinde toplu olarak bir tweete RT ve FAV attırabilir, hakkınızda yazılanları detaylı bir şekilde listeleyibilir, çeşitli filtreler oluşturarak zaman tünelini çok daha verimli kullanabilirsiniz.

TweetDeck Ücretli mi olacak?

Bugüne dek tamamen ücretsiz kullanılan yazılımının yakın gelecekte ücretli abonelik sistemine geçmesi bekleniyor. Bundan 6 sene önce bağımsız bir uygulama iken Twitter tarafından satın alınan TweetDeck, çok daha gelişmiş özelliklere sahip sürümünü her ay belli bir ücret karşılığında abonelerine sunmaya hazırlanıyor.

Andrew Tavani isimli Twitter kullanıcısı tarafından dikkat çeken bu görsel paylaşıldı. Twitter’ın gelişmiş özelliklerle donatılmış bir TweetDeck üzerinde çalıştığını ve bu servisi aylık abonelikle pazarlamak için gerekli adımları attığını gösterdi.

Detaylı analiz servislerinden tutun, reklam vermeye, gelişmiş arama ve hesap yönetim özelliklerine kadar ihtiyaç duyulan birçok yeni özellik bu muhteşem TweetDeck sürümündeki yerini yakın gelecekte alabilir. Fiyatı ise henüz bilinmiyor.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.