HaberlerOyun

Tower Of Time PS4 Çıkış Tarihi Açıklandı!..

Event Horizon ve Digerati, Tower of Time PS4 çıkış tarihini açıkladı ve oyunun 23 Haziran’da ABD’de ve 24 Haziran’da Avrupa’da Sony’nin konsolu için başlatılacağını doğruladı. Oyun daha sonra sırasıyla 25 Haziran ve 26 Haziran’da Nintendo Switch ve Xbox One‘ı vuracak.

Tower Of Time PS4 Çıkış Tarihi

Tower of Time ilk olarak PC için Nisan 2018’de piyasaya sürüldü ve konsollar için oyun pedleri için uyarlanmış yenilenmiş bir kontrol şeması gibi birkaç önemli iyileştirmeye sahip olacak.

Tower of Time, oyunculara gizem ve savaşla dolu dikey bir savaş alanında bir grup kahramanı yönetiyor. Oyun, klasik RPG’lerin nüanslarını taktik savaşla birleştiriyor ve her bir çatışmanın ‘büyü ve öfke’ bulmacası haline gelmesine neden oluyor. Oyuncular, bir sonraki hamlelerini oynamak için zamanı yavaşlatabilir veya duraklatabilir, savaşçıları yerleştirebilir ve savaşı büyü ve karşı saldırılarla kontrol edebilir.

 

Ana Özellikler:

  • Yedi farklı sınıf, karmaşık bir beceri sistemi, zengin ekipman ve hizalama sistemleri, işçilik, büyüleyici ve daha fazlası.
  • Savaş alanını taş duvarlarla bölün, yerçekimini manipüle edin, alev torrentlerini serbest bırakın ve çok sayıda büyüyle daha fazlasını yapın.
  • Her biri benzersiz beceri ve taktiklere sahip 150 farklı düşman ve 50 patron.
  • El yapımı seviyeler, eşsiz Savaş Mücadeleleri, çoklu değiştiriciler ve beş zorluk seviyesi.
  • Konsol oyuncuları için Gamepad dostu kontrol şeması uygulandı.

 

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.