Oyun

Total War Saga: TROY İlk 24 saat ücretsiz!

Epic Games Store'da 12 ay boyunca özel olacak

SEGA ve Yaratıcı Meclis bugün A Total War Saga: TROY’un sadece 13 Ağustos’ta Epic Games Mağazası üzerinden başlatılacağını duyurdu. Ayrıca oyun ilk 24 saat içinde ücretsiz bir şekilde indirilebilecek.

İlk 24 saat ücretsiz!

Başka bir deyişle, oyun on iki ay boyunca Epic Games Store‘da sınırlı olacak. Ayrıca, PC oyuncuları lansman gününde ücretsiz bir kopya elde edebilecekler. Eğer  Steam’ üzerinden oynamak istemezseniz,ücretsiz olarak oynayabileceksiniz.

 

Total War Saga: TROY, konusu Truva Savaşı’nın efsanevi Bronz çağına  götürecek, burada Aşil, Hector ve diğer birçok efsanevi kahramanın rolü Troya’yı savunmak için kıyasıya mücadeleli bir oyun deneyimi yaşayacaksınız..

Sega Europe’un Baş Stüdyo Sorumlusu Tim Heaton şunları söyledi:

“Epic sayesinde, lansman gününde ücretsiz olarak Total War unvanı sunabiliyoruz. Oyuncularımız için yapabileceğimiz çok heyecan verici bir şey. Bu, yalnızca TROY’un masallarını ve efsanelerini Epic’in devasa platformu aracılığıyla geniş bir kitleye getirebileceğimiz anlamına gelmiyor, aynı zamanda yeni oyuncuların Total War’u ilk kez deneyecekleri ve serinin ünlü olduğu eşsiz bir oyun deneyimi yaşayacağı anlamına geliyor. için.”

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.