Haberler

Tesla uygulamasının güncellenmiş sürümü harika yeni özellikler sunuyor

Sonuç olarak, EV satışlarının artmasıyla Tesla Supercharger istasyonlarının şebekesi giderek kalabalıklaşıyor, bu yüzden bulunduğunuz yere kaç kişinin müsait olduğunu bilmek faydalı olacaktır. Geçtiğimiz yıl, Amerikan şirketi, şu ana kadar sadece bu araçta mevcut olan bu bilgiyi yayınladı.

Ancak, resmi Tesla uygulamasının en son güncellemesi artık arabanızın yakınındaki şarj istasyonlarını gösteren yeni bir özellik içeriyor. Sadece haritaya gitmek ve en uygun olanı bulmak için yeniden şarj etme seçeneklerine erişin. Bununla birlikte, bu işlevin sadece 2019.48 veya daha yeni sürümlere güncellenen Tesla ile uyumlu olduğuna dikkat etmeliyiz.

Bu sayede Tesla sahipleri, akıllı telefonlarından bir sonraki şarj istasyonuna olan mesafeyi de kontrol edebilir ve böylece araba gezilerini daha iyi planlayabilirler. Sadece bu değil, aynı zamanda seçilen bir sütuna navigasyonu doğrudan uygulamadan, inanılmaz bir özellik olarak ayarlayabilirsiniz.

Tesla ayrıca, bu yılın Eylül ayında uygulamasına adanmış büyük bir yazılım güncellemesi yayınladı. Bu da, sahiplerinin araçlarını telefonlarından daha fazla kontrol etmelerine olanak tanıyor. Üç ana özellik, üçüncü taraf harita uygulamalarında gezinmeyi paylaşıyor, araç yazılım güncellemelerini uzaktan başlatıyor ve yolcu eğlence cihazlarını kontrol ediyordu.

Tesla uygulamasında hangi yeni özellikleri bulmak istersiniz? Yorumlarda bize bildirin.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.