Haberler

Televizyonda Kavisli Teknolojiye Hazır Olun!

Xiaomi, yeni nesil çalışmalarına ek olarak ürettiği pek çok teknolojik yenilik sunan bir marka. Sektörel olarak kendini geliştiren ve bir o kadar da hızlı ürün üretimi yapan markalar arasında 4. Sırada yer alan Xiaomi, kavisli televizyon teknolojisini duyurmaya hazırlanırken, yaptığı yenilikleri görmezden gelemeyiz. Xiaomi cephesinden gelecek olan her türlü duyuru bizi heyecanlandırıyor doğrusu. Kendini mobil teknolojilerin akışına bu denli hızlı kaptıran bir marka, her zaman daha iyisini üreteceği yönündeki garantilerini de veriyor demektir. Önümüzdeki günlerde bir önceki makalemizde bahsettiğimiz gibi bir akıllı bisiklet ile sahalara dönecek olan marka, şimdi de kavisli televizyon tanıtımına hazırlanıyor.

İnce yapısıyla ve çift ayak seçeneği ile dikkat çeken cihaz, oldukça önemli bir çalışmaya temel oluşturacak gibi görünüyor. Tabi ürün ile ilgili detayları bizler de tam bilmiyoruz. Ama tahminlerimize göre, geleneksel mobil teknolojiyi yenileyip televizyon teknolojisi ile uyumlu bir hale getiriyor gibi. 43 inç erkana sahip olacak olan bu televizyona alternatif olarak 63 inçlik modeli de tanıtılacak. Özel üretilen bu ürünler, 1000 dolar gibi fiyatlarda satışa sunulacağı düşünülüyor. Televizyon dünyasına da el atan Xiaomi, bu kategoride de başarılı olacak gibi görünüyor. En azından televizyondan mobil sektöre geçiş yapan markalara nazaran, mobil sektörden televizyona geçiş yapan bir marka olarak oldukça başarılı bir çalışma üretebilir. Kaliteli, bir o kadar da profesyonel hizmetler ile ön plana çıkarılan en uygun fırsatları, sizler de inceleyebilirsiniz. Merakla Xiaomi kavisli televizyon modelinin gelmesini bekliyoruz. Ardından incelemelerimizi yapıp, sizler için hazırlayacağımız makalemizde anlatacağız. Kavisli ekran, aslında ilk başta akla yatmıyor gibi görünebilir. Yıllardır süren alışkanlıkları değiştirmek, mobil cihazlar konusunda kolay olsa da, televizyon konusunda işin boyutları değişebilir. Acaba Xiaomi, bu cihazı sunarken nasıl bir vizyon ile sunacak dersiniz? Merakla tanıtımlarını bekliyoruz.

Şayet 3 boyutlu görüntü teknolojisini bu kavis sayesinde organize edebilecek bir sistem geliştirmiş ise oldukça tutacak bir cihaz olacaktır. Ama sadece estetik açıdan bir kozmetik ürünü olacak ise bu durum, şimdiden Xiaomi için de bol şans dilemek istiyoruz. Merakla gelişmeleri bekliyoruz.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.