AT & T, daha iyi bir 5G Samsung telefonunu duyurdu.

0
31

2019’un ikinci yarısında daha iyi bir 5G Samsung telefonun ne zaman geleceğini ilk satın almalısınız?

AT & T, 24 saatten kısa bir süre önce ilan ettiği tarife ek olarak 2019’da 5G ağında ikinci bir Samsung telefonunu piyasaya sürecek . Ancak, yılın ilk yarısından itibaren Samsung telefonunun aksine, ikinci bir ikinci el cihazı, yılın ikinci yarısından itibaren, bir AT & T temsilcisine göre mmWave’e ek olarak 6GHz alt spektruma erişebilecektir. Netgear’ın 5G mobil etkin noktasını sayıyorsanız , AT & T’nin üçüncü 5G cihazı olacaktır .

Ayrıca, daha geniş bir 5G spektrumunu destekleyen ikinci bir Samsung telefonunun haberleri ilk önce Osborne’u bulabilir . Sonuçta, kim 5G kapsama tarafından engelli olabilir amiral gemisi 5G telefonunda 1000 $ yukarı harcamak ister? Hem mmWave hem de sub-6GHz, 5G için gerekli hale getirecek farklı avantajlara sahiptir.

Milimetre dalga (mmWave) spektrumu teorik günlük kullanımda yaklaşık 1 Gbps’ye ve ultra düşük gecikmeye kadar hızlar sağlar, ancak alt-6GHz daha geniş kapsama alanı sağlarken mevcut spektrumu kullanarak daha yavaş hız sağlarken, binalara nüfuz etmek için mücadele eder. Verizon ve AT & T, 5G için daha hızlı mmWave spektrumuna öncelik verdiklerini söylemişlerdir , ancak 4G ile aynı kapsama ulaşmak için alt-6GHz 5G spektrumuna ihtiyaç duyulacaktır.

Ağ bağlantısının dışında, AT & T yeni telefonun ne tür bir formda olacağına dair herhangi bir ipucu sunmuyor. Samsung’un yeni Samsung Galaxy S10 modelinin en az iki 5G modeli üzerinde çalışıyor. Bunlardan biri Qualcomm’un X50 modemi , diğeri ise Samsung’un Exynos 5G donanımı . Bu cihazlardan birinin, Galaxy hattının 10. yıldönümüne denk gelen 6,7 inçlik “Beyond X” versiyonu bulunuyor .

AT & T, US 5G tacı için Verizon ile ısıtılmış bir savaşta kilitlendi. Verizon, daha önceki bir spesifikasyona dayanarak kendi 5G hizmetlerini başlattığını iddia etse de , AT & T’nin ağı ( yılın sonundan önce piyasaya çıkması nedeniyle ) 3GPP’nin 5G NR spesifikasyonuna dayalı olacak ve bu da onu piyasaya süren ilk gerçek 5G ağı olacak. BİZE. Bir sonraki yılın ilk yarısında şebekeye ek olarak yedi tane yeni şehir eklenecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here