Oyun

Super Mario Run’a Dev Güncelleme

Bilindiği üzere Super Mario Run sayesinde milyonlarca oyuncu, mobil cihazlarda ilk kez Mario’yu görmüştü. Nintendo tarafından geliştirilen ve iOS & Android işletim sistemini kullanan telefonlarda oynanabilen oyun, ne yazık ki beklendiği kadar beğenilmemişti. Bunun en büyük sebebi, oyun içi deneyimin sanıldığı kadar iyi olmamasıydı. Ayrıca birkaç bölüm geçtikten sonra oyunculardan 10 $ talep edilmesi de hayal kırıklığına yol açmıştı.

Normalde ücretsiz olarak indirilebilen oyunun hemen 10 $ istemesi birçok kişiyi kızdırdı ve Super Mario Run çok indirilmiş olsa dahi yeteri kadar hasılat elde edemedi.

Nintendo cephesinden iyi haber gecikmedi

Şimdiyse oyunun yapımcısı Nintendo, Super Mario Run’daki tüm bölüm ve karakterleri satın almak isteyenlere verdiği fiyatı yüzde 50 oranında indirme kararı almış bulunuyor. Daha önce de böyle bir söz veren şirket yayınladığı yeni güncellemeyle bunu yerine getirmiş oldu. 12 Ekim tarihinde fiyatlar eski düzeyine geri çıkacak, bu yüzden Super Mario Run’u oynamak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

Fiyatta yapılan indirime ek olarak oyun içi birçok iyileştirme de güncellemedeki yerini aldı. Daisy isimli yeni karakter oyuna eklenirken, Remix Mode isimli yeni modda oyuncuların yeni binaların kilidini açabilmesi de mümkün kılındı. Daha fazla puan ve altın toplayabilmek için havada tekrar takla atabilen karakterlerle çok daha eğlenceli olan Super Mario Run’u şuanda güncelleyebilir veya mağazalardan indirebilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler dileriz!

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.