Haberler

Su Geçirmez Kulaklık

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere bilgi vermek adına, teknolojik bir değişiklikten bahsetmek istiyoruz. Bugünkü konumuz, Sony NWZ-W273 su geçirmez mp3 çalar üzerine olacak. Ürün ile ilgili olarak genel bilgiyi verelim öncelikle isterseniz.

  • Ürünün 4 gb hafızası var (dahili)
  • Giyilebilir teknolojiye sahip bir ürün
  • Kablosuz teknolojiden faydalanılarak üretilmiş
  • Pek çok renk seçeneği var
  • Havuzda yüzerken müzik dinleyebiliyorsunuz
  • Bluetoth destekli modeli var.

Ürün aslında özet olarak bu tarz bir yapıya sahip. Sony kalitesini anlatmamıza gerek yok çünkü zaten yıllardır Walkman kültürünü bizlere Sony ulaştırdı. Hatta ilk walkman kültürü Sony tarafından üretildi diyebiliriz. Sony NWZ-W273 su geçirmez kulaklık da böyle bir ürün. Kullanım açısından baktığımız zaman hem detaylı, hem de estetik bir yapıya sahip bu ürün, kesinlikle kulak dostu diyebiliriz. Çünkü oldukça yumuşak ve hassas olan kulaklıkları, kesinlikle kulağınızı yormuyor ve hafifliği ile kafanızda olduğunu dahi hissetmiyorsunuz. Profesyonel kullanımlar açısından önemli bir noktaya ulaşan bu ürün, walkman arayanlar için ve hatta walkman tavsiyesi arayanlar için oldukça önemli. Bizzat editörlerimizin kullandığı bir ürün olan Sony NWZ-W273, incelemesi ile de yakında karşınızda olacağız. Ürün genel olarak sade ve hoş bir tasarıma sahip. Ayrıntılı müzik dinleme özellikleri, suffle özelliği, sadece şarkıların nakaratını çalma özelliği gibi özelliklere sahip bu ürünü, ister spor yaparken, ister koşarken, ister yağmurda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Müzik dinlemek artık internet üzerinden oldukça keyifli bir hal almaya başladı. Ama kablosuz şarjlı bu kulaklık sayesinde, kalitenin en önemli detaylarını bünyesine dahil etmiş oluyorsunuz ve ne internet, ne de telefona ihtiycınız olmadan rahatlıkla yürüyüşünüzü yaparken dinliyorsunuz. 3 dakikada 90 dakikalık müzik dinleyebileceğiniz şekilde şarj olan cihaz, 2 saatte tam şarj oluyor ve 8 saatlik kesintisiz müzik keyfi sunuyor. Bu yüzden kesinlikle tavsiye edebileceğimiz bir ürün. Hatta kullananların zaten bir daha walkman arayışına girmediğini yorumlardan da görebilirsiniz. Bizim tavsiyemiz arasında yer alan Sony NWZ-W273 fiyatları da oldukça uygun diyebiliriz. Tabi dolar ile birlikte kur farkları olsa da, kampanyalı mağazalar bu konuda büyük destek sağlayacak. Şimdiden bol müzikli günler diliyoruz.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.