Sosyal Medya

Spotify Yeni Cihazını Duyuracak

                Spotify, uzun süredir üzerinde çalıştığı yeni fiziksel donanımının detayları ortaya çıkıyor.

Online müzik servisi artık sadece bir yazılım şirketi olmaktan çıkıyor ve müzik kullanabileceğiniz yepyeni bir donanım ile karşıya geliyor. Üzerinde çalıştığı bu donanım hakkında ser verip sır vermiyor adını dahi saklıyor. Gelen ilk tahminler üzerine Spotify bir bluetooth hoparlör üzerinde çalıştığı söyleniliyordu. Fakat tahminler bizleri yanılttı. 24 Nisan’da yapacağı bir lansman ile yeni donanımını tanıtacak.

spotify , spotify üyelik iptal etme
spotify , spotify üyelik iptal etme

Spotify’nin yeni geliştirdiği bu donanım ise araç içi kiti. Spotify’nin geliştirmekte olduğu cihazın araç kiti olduğunu ise şuradan anlıyoruz. Bir dizi reddit kullanıcısı Spotify’den reklam gördüğünü söyledi. Bu reklamda Spotify aslında yeni araç içi kitini gösteriyordu. Bu reklama tıklayan kullanıcılar, sayfa bulunamadı hatası ile karşılaşıyordu. Ayrıca reklama dikkatli bakacak olursak erken ön sipariş yazısını da görmek mümkün. Fakat bazı kullanıcılar da bu reklamın uzun süredir var olduğunu Spotify’nin böyle bir cihaz üzerinde çalışmadığını söylemekte. Çevrimiçi müzik servisi 24 Nisan’da bu cihazı tanıtmayı planlıyor. Küçük bir poster yayınlayıp bu poster üzerinde yeni duyurumuz için sizleri 24 Nisan’da bekliyoruz yazısını yazdıkları dikkatlerden kaçmadı.

spotify , spotify üyelik iptal etme
spotify , spotify üyelik iptal etme

Ayrıca çevrimiçi müzik platformunda yarış günden güne artıyor. Bir yandan Apple Müzik diğer yandan Spotify ve onlarca ücretsiz müzik servisi var. Apple Müzik yaptığı yatırımların karşılığını alıyor gibi gözüküyor. Apple Müzikte’de ilk üç ayı ücretsiz kullanabiliyorsunuz ama dördüncü ay için tekrar ücret kesilmeye başlanılıyor. Spotify’nin öğrenci ücretlendirmesinden sonra Apple Müzikte öğrenci ücretlendirmesi ile karşımıza geldi. Spotify 8 Türk Lirasından , Apple Müzik ise 7 Türk Lirasından öğrenci indirimi sağlıyor.

Fakat Spotify üyelik iptal etme gönüllüsü olan da birçok kesim var. Aslına bakarsanız çevrimiçi müzik servisi, kullanıcılar Spotify üyelik iptal etmek istemesinden vazgeçirmek için fiyatlarda azaltmaya gitmişti. Hatta her yılbaşında 1 Türk Lirası karşılığında 3 ay ücretsiz dinleyebiliyordunuz.  Fakat yine de Spotify üyelik iptal etmek isterseniz profil sayfanızı açıp buradan hesaplarım kısmından üyelik detaylarınızı görüntüleyebilirsiniz. Buradan Spotify üyelik iptal etme kısmını göreceksiniz. Ayrıca kredi kartı bilgilerinizi de tamamen bu sayfadan silebilirsiniz.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.