Soundcore Spirit Pro kulaklık incelemesi: herhangi bir egzersiz için ter geçirmez

0
450

Uygun fiyatlı kablosuz kulaklık

Anker Soundcore Spirit Pro kulaklıklar fiyat açısından oldukça iyi konumlandırılmış. 50 dolara mal oluyorlar, bu da onları özellikle rekabetçi bir ürün haline getiriyor.

Basit ve pratik bir tasarım

Spirit Pro kulaklıklar, kulak içi kulaklıklar için klasik bir tasarım sunar. Kulağınıza sığacak olan kauçuk parçayı ve kulaklıkları tutacak kısmı seçtikten sonra, kullanmaya başlamakta özgürsünüz. Lastik uçlar kulağınızın dışına çıkma eğilimi gösterse de, montajı kolaydır.

Kulağınızda bir kez kulaklıkları hissetmezsiniz, ancak hala oradalar. Zamanla bile, kulaklıklar kulağınızda çok rahat ve güvenli kalır. Egzersiz yaparken herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

 

Kulaklıklar plastik ve silikondan oluşur. Kulaklıkların kenarında mıknatıslar vardır, bu kulaklıkları boynunuza taktığınızda kulaklık takmanıza izin verir. Bu kullanışlı ve keyifli bir özelliktir ve bu fiyata satılan kulaklıklarda bulmak güzeldir. Suya ve toza ( IP68 sertifikası ) karşı dayanıklılık ile geldikleri ve depolama için küçük bir keçe poşeti ile geldikleri de harikadır .

Şarj söz konusu olduğunda, küçük kasadaki fişe bağlanan bir mini USB kablosu vardır. Ses seviyesini arttırmak için bir Artı düğmesi de vardır (uzun bir süre için düğmeye basmak parçayı değiştirir), Eksi tuşu sesi azaltır (ve önceki parçaya geri döner) ve ayrıca bir Duraklatma düğmesi vardır.

 

Anker Soundcore Spirit Pro ses

Soundcore Spirit Pro kulaklıkları şaşırtıcı ses kalitesi sunar. Fiyatı dikkate aldığınızda nispeten iyi bir ses sağlarlar. Bas ses spektrumuna baskın olmadan bas yeterlidir ve tiz ve orta aralık iyi temsil edilir. Genel olarak, ses iyi dengelenmiş. Ayrıca, dış sesler gürültülü olsa bile, maksimum ses seviyesiyle ilgili bir şey söylemez. Raporlanacak bir bozulma yoktur ve kablosuz senkronizasyon mükemmeldir. Aktif bir gürültü azaltma sistemi olmadan, kulaklıklar da sesi oldukça iyi izole eder.

 

Arama yaparken, mikrofonun da bulunduğu küçük kutudan her şeyi yönetebilirsiniz. Çağrıların kalitesi gerçekten iyidir, ancak maalesef mikrofon ortam gürültüsünü gerçekten filtreleyemez. Fiyattan dolayı bazı tavizler yapmak gerekiyordu.

Anker Soundcore Spirit Pro pil

 

IP 68 sertifikasına ek olarak, Ruh’un Pro sürümü yaklaşık 10 dolar için ek bir iki saatlik özerklik sunuyor. Bu, kulaklıkların toplamda yaklaşık 10 saat sürmesine izin verir. Kulaklıkları şarj etmek için, kutuda verilen mini USB kablosunu kullanmanız yeterlidir.

Özellikle kulaklıkların özerkliğini takdir ettim. Ancak, kullanımdan sonra düzgün bir şekilde kapatıldığından emin olun, aksi takdirde pil boşalır.

Anker Soundcore Spirit Pro teknik özellikleri

Son karar

Sonuçta, Anker Soundcore Spirit Pro mükemmel bir fiyat-kalite oranı sunuyor. Elbette, kulaklıklar özellikle performansları için göze çarpmıyor. Bu gerçekten olağanüstü fiyattır. Ayrıca rakiplerinin çoğundan daha iyi ve daha iyi bir müzik deneyimi sunuyorlar. Bluetooth kulaklıklar ayrıca spor aktiviteleriniz için pratik bir IP68 standardına sahip olma avantajına sahiptir. Ayrıca çok tatmin edici aralığın keyfini çıkaracaksınız. Son olarak, konfor ve bitiş kalitesi de iyi puanlardır. Kısacası, bankayı kırmadan basit kulak içi kulaklık arayan herkes için bir seçenek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here