Oyun

Sony,PS5 oyunları için PlayStation Studios markasını duyurdu

Sony, oyun stüdyolarını tek bir marka altında bir araya getiriyor. Sonbahardan başlayarak, tüm birinci taraf PS4 ve PS5 oyunlarını PlayStation Studios unvanları olarak yayınlayacak ve Marvel Studios oyun kitabından bir iki numara çeken animasyonlu bir logo ortaya çıkaracak .

Uncharted, God of War, Horizon: Zero Dawn ve The Last of Us gibi önemli oyun ve franchise karakterleri , logo ortaya çıkmadan önce klasik PlayStation sembollerinde görünür. Video ve logonun fragmanlarda, reklamlarda ve birinci taraf oyunlarının başında görünecek farklı versiyonları olacak.

Marka, sırasıyla Haziran ve Temmuz aylarında The Last of Us Part II ve Ghost of Tsushima’nın PS4 sürümleri veya bu yaz PC’ye geldiğinde Horizon: Zero Dawn için zamanında olmayacak . Sony, markayı, denetlediği harici geliştiricilerin oyunlarına da uygulayacak.

Marka, Sony’nin şirket içi stüdyoları için bir çatı altında toplaması Xbox Game Studios‘a verdiği yanıttır. Sony Interactive Entertainment Worldwide Studios  olan marka isminden çok daha basit bir isim.

Video, oyuncuların oynamak üzere oldukları oyunun PlayStation’a özel olduğunu veya Horizon: Zero Dawn gibi diğer platformlara bağlantı noktaları olması durumunda PS4 veya PS5’te çıkış yapan en azından bir tanesini daha net hale getirmeye yardımcı olmalı. .

 

Etiketler

Bir Yorum

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.
%d blogcu bunu beğendi: