Dijital Fotoğraf

Sony RX100 IV Tercih Edilmeli mi?

Günümüzde ekran ve görüntü teknolojisi her anın çok daha net bir şekilde arşivlenebilmesine imkan veriyor. Modern teknolojiyle birlikte dijital fotoğraf makinelerinin herkesi profesyonel fotoğraf çekimi yapabilecek bilgi ve imkana ulaştırdığı tartışılmaz bir gerçektir. Genel itibari ile seyahatlerde teknoloji tutkunlarınca kullanılan büyük boyutlu ve yüksek çekim kalitesi özelliklerine sahip olan fotoğraf makineleri ile her anı ve her özel dakikayı çok daha etkileyici bir şekilde fotoğraflayabilmek mümkün hale geliyor. Teknolojinin hızlı gelişimi akıllı mobil cihazlar ve bilgisayarlar dışından fotoğraf makinelerinde de görülüyor. Sony’in fotoğraf konusundaki deneyim ve teknolojisi herkesçe biliniyor.

Her fotoğraf makinesi kullanıcısı veya fotoğraf tutkunu Sony markalı fotoğraf makineleriyle çekilen fotoğraflardaki kalite ve gerçeklik konusunda hem fikirdir. Paranın alabileceği en iyi makine olarak gösterilen Sony RX100 IV fotoğraf makinesi teknik donanımı ve pratik kullanımıyla herkesin profesyonel fotoğraflar çekebilmesine destek sağlıyor.

Sony RX100 IV Artıları

  • Güçlü görüntü kalitesine sahip
  • Elektronik vizör ile kolay çekim imkanı sunuyor
  • Dahili Wi-Fi ve NFC bağlantı seçenekleriyle her zaman online olma şansı tanıyor
  • Otofokus ile otomatik çekimler daha etkileyici hale geliyor
  • Ekran
  • Kompakt yapı ile kolay taşınabiliyor ve daha rahat açılarda çekim yapma şansı tanıyor
  • 4K video çekim ile en yüksek görüntü teknolojisinde her anın ölümsüzleştirilmesini sağlıyor

Sony RX100 IV Eksileri

  • Ultra HD kalitesinde yapılan kayıtlarda fazla ısınma sorunu yaşatıyor
  • Donanım ve yazılım özelliklerine göre fiyatı biraz yüksek
  • Ekranında dokunmatik özelliği bulunmuyor

Teknobi Sony RX100 IV Tercih Edilmeli mi 2

Sony RX100 IV bu artı ve eksilerine göre sahip olduğu geniş çaptaki özellikleri ve kompakt boyutlar sunuyor olmasıyla fazlasıyla dikkat çekici bir fotoğraf makinesidir. Bu teknik özelliklere ve kompakt tasarıma sahip olan Sony’in en yeni dijital fotoğraf makinelerinden birisi olan Sony RX100 IV için belirlenen satış fiyatı ise 2999 TL’dir.

Günümüzde kompakt boyuttaki güçlü bir fotoğraf makinesi satın almak isteyen ve bu konuda düşüncesi olanlar için Sony RX100 IV modeli tercih edilecek en ideal fotoğraf makinelerindendir. Bu sebeple bu tarz düşünceye sahip olanların bu cihazı yakından incelemeleri öneriliyor.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.