HaberlerOyun

Sony: 4 Haziran’da yapılması planlanan PS5 açıklama yaptı!..

SONY DAHA ÖNCE 4 HAZİRAN'DA YAPILMASI PLANLANAN PS5 ETKİNLİĞİNİ ERTELEDİ

Sony, 4 Haziran’da yapılması planlanan PS5 açıklama etkinliğini anlaşılır bir şekilde erteledi.

Resmi PlayStation Twitter hesaplarında Sony, “şu anda kutlama zamanı olduğunu hissetmiyoruz ve şimdilik geride durmak ve daha önemli seslerin duyulmasına izin vermek istiyoruz” yazan bir mesaj yayınladı.

Etkinliğin ne zaman gerçekleşeceğine dair bir gösterge yok, ancak Sony dünyada daha önemli meselelerin olması konusunda haklı.

Konsolunun görünümünü Oyun Ödülleri 2019’da ortaya çıkaran Xbox Series X ile karşılaştırıldığında, Sony sadakatçileri PlayStation 5 hakkında çok az şey biliyorlar. Sony 4 Haziran için bir PS5 etkinliği duyurduğunda çok şey değişebilir.  Burada etkinliğin ne zaman başlayacağını ve yeni Silent Hill oyununun ortaya çıkmasıyla ilgili en son spekülasyonları öğreneceksiniz.

 

Konsolun kendisinin neye benzediğini bilmememize rağmen Sony DualSense denetleyicisinin görünümünü paylaştı. PlayStation 5 sisteminin donanımı ve özellikleri hakkında birçok ayrıntı sağladı.
Ayrıca The Last Of Us 2 ve Ghost Of Tsushima’dan sonra gelecek münhasırları çapraz gen olmayacak şekilde paylaşarak gelecek nesillere tamamen kendini adamıştır.

 

Bazı insanlar yukarıdaki bilgilerin tümünün Tatillerde çıkması planlanan konsolla yeterli olmadığına inanırken birçoğunun 4 Haziran’da gerçekleşecek PS5 etkinliğini büyük ölçüde beklediği şaşırtıcı değil. Bu etkinliğin ne zaman başlayacağını ve yeni Silent Hill oyunuyla ilgili spekülasyonları bulacaksınız.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.