Haberler

Satechi’nin yeni USB-C merkezi iMac’in geri bağlantı noktasını çözüyor

Apple’ın iMac’leri, on yıldan uzun bir süredir bilgisayarların arka taraflarındaki tüm portlarını gizlemek için bilinçli bir seçim yaptılar. Güzel görünmekle birlikte, körü körüne takılı bir USB kablosu takmaya çalışırken akrobasi ile uğraşmak zorunda kalan herkes, her zaman en işlevsel hareket olmadığını biliyor.

Satechi’nin yeni Stand Hub’ı, geri limanlar ile mücadele eden herkes için oldukça iyi bir çözüm gibi görünüyor. Basit bir alüminyum stand olarak tasarlanan Stand Hub USB-C’ye bağlanır ve bir USB-C portu, üç adet USB Tip-A portu, SD ve microSD yuvası ve bir kulaklık jakı sunar – hepsi kolayca erişebilir. Bir USB-C portu olmayan eski Mac’ler için, Satechi USB-C’den USB Type-A adaptörüne sahip olacak, böylece ekstra portlardan faydalanabileceksiniz.

Stand Hub, Apple’ın iMac’leriyle birlikte kullanıldığında (hatta alüminyum ve hatta iMac Pro kullanıcıları için bir boşluk gri seçeneği ile birlikte gelir), buna uyan herhangi bir USB-C bilgisayarı ile kullanamayacağınız için bir neden yoktur. Stand.

Stand Hub bugün Satechi’nin web sitesinden ve Amazon’dan 89.99 USD karşılığında mevcut. Bu bir USB hub için tam olarak en ucuz fiyat değil, USB-C ve iMac-spesifik tasarımın dahil edilmesi sizin için önceliklerse buna değer olabilir.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.