Samsung’dan yeni ürün Face Unlock-only !

0
226

Yeni Android tabletler nadir oldu. Şimdi Samsung, geri adım atıyor gibi görünüyor ve yakında Samsung Galaxy Tab S4’ü sunacak. Bu, 9 Ağustos’ta New York’taki Galaxy Note’un yanında açılabiliyor. İlk render resimleri ve söylentiler, çevrimiçi olarak ortaya çıktı ve bize erken detaylarla başladı.

Parmak izi sensörü veya gezinme düğmesi yok

Google artık Android tabletlerin geleceğine gerçekten inanmıyor. Bu durum, Samsung’un AndroidHeadline tarafından yayınlanan bir görüntü sayesinde her açıdan görülebilen yeni bir tablet olan Galaxy Tab S4’ü hazırlamasını engellemiyor.

Tableti her yönden hayranlıkla izleyebiliriz ve AKG’nin ince tasarımı ve ayarına sahip olmanın yanı sıra, Galaxy Tab serisi için de yeni bir özellik sunuyor: Görünür bir ev düğmesi yok. Görünüşe göre tablet artık önceki iterasyonların karakteristiği olan fiziksel tuşlara sahip olmayacak.

Tabletin parmak izi algılayıcısına sahip olmaması dikkat çekicidir. Ekran camının arkasına monte edilebilir (muhtemel) veya mevcut değil (daha büyük olasılıkla). Samsung muhtemelen güvenlik için yüz kilidi açma (ve belki de iris tarayıcısı) ile daha fazla güveniyor. Görünür, ancak abartılı olmayan büyük çerçeveler ekranın etrafında kalır. Önceki modelle karşılaştırıldığında, ekran 10,5 inç büyüklüğünde biraz daha büyük olmalıdır.

S-Pen için destek

Henüz teyit edilmemiş bir başka hipotez ise Galaxy Tab S4’teki bir kalem desteğidir. Geçen yılki model onunla donatılmıştı ve Samsung muhtemelen yeni cihazla aynı yolda devam edecek. Parmak izi okuyucusu S-Pen’e entegre edilmişse ne olur? Bu kesinlikle ilginç ve özgün bir çözüm olurdu.

Çok iyi özellikler, en iyi değil

Samsung Galaxy Tab S4, en son söylentilere göre, SoC Snapdragon 835 ile donatılmış olacak ve menzil çipinin en üst seviyesinde değil. Sadece 4GB RAM ve 64GB dahili hafıza mevcut olacaktır. Tabletlerin teknik özelliklerine göre akıllı telefonlardan daha iyi performans gösterdiği zamanlar çoktan geçti.

Pilin 7,300 mAh güvenilir olduğu söylentileri. İlginç olarak, Samsung DeX işlevini Galaxy Tab S4’e getirmek istiyor. Tabii ki, Android 8.1 Oreo ve mevcut Samsung Deneyimi (eski Touchwiz) çalışıyor olacak.

Ne zaman yayınlanacak?

Yeni Galaxy tabletinin dünyaya ne zaman açılacağı ile ilgili iki teori var. Galaxy Note 9 ile birlikte New York’ta bir 9 Ağustos lansmanında ilk bahisler. S-Pen için destek büyük bir satış noktası olması istendiğinde bu mantıklı olacaktır.

Öte yandan, Samsung, Unpacked etkinliğinde Not 9 için spot ışığı saklamak istiyorsa, Galaxy Tab S4’ün Ağustos sonunda Berlin’de IFA 2019’de resmen sunulması muhtemeldir .

Samsung’un Android tablet dünyasını yeniden canlandırabileceğini düşünüyor musunuz? Başarılı bir Android tabletin ne olması gerektiğini düşünüyorsunuz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here