Android

Samsung, S Health Uygulamasını Güncelledi

Spor yapmak ve sağlıklı beslenmek isteyenler için Samsung tarafından geliştirilen S Health (Sağlık) uygulaması güncellendi. Samsung marka tüm telefonlarda kurulu olarak gelen uygulama, yeni özellikleriyle birlikte 5.1.1.0005 sürüm numarasına yükseltildi. Google Play Store üzerinden diğer telefon modellerine de rahatlıkla indirilebilen uygulama, birçok ülke için özelleştirilmiş sağlıklı yaşam içerikleriyle zenginleştirildi. Samsung hesabınızla eşitlenen ve bulut depolama sistemlerinde saklanan tüm verileriniz sayesinde telefon değiştirdiğiniz takdirde de sağlık bilgilerinize ulaşabilmeniz mümkün.

Uygulamaya eklenen bir diğer özellik ise S Health kullanan arkadaşlarınızla yazışabilme fonksiyonu oldu. Buna göre diğer arkadaşlarınızla uygulama üzerinden iletişim kurabilir, onları yarış yapmaya davet edebilir, eğer sizi rahatsız eden kullanıcılar varsa onları da engelleyebilirsiniz. Üstelik Samsung, uygulamadaki güvenlik engellerini daha da geliştirerek sağlık bilgilerinizi Knox ile koruma altına alıyor. Kullanıcı arayüzü tarafında yapılan değişikliklerde de yeni menü tasarımları ve benzeri iyileştirmeler mevcut.

Samsung S Health uygulamasını kullanarak aklınıza gelebilecek hemen her türden sportif faaliyeti gerçekleştirebilmeniz ve bunların takibini yapabilmeniz mümkün kılınıyor. Bisiklet sürerken, yürüyüş ve koşu yaparken uygulamayı açarak GPS üzerinden ne kadar mesafe kat ettiğinizi görebiliyorsunuz. Üstelik kilo vermek için diyet yaparken de yediğiniz yemekleri uygulama üzerinden öğünlere göre seçebiliyor, hangi gün kaç kalorilik yiyecek tükettiğinizi öğrenebiliyorsunuz. Üstelik tüm bu sayılanları hiçbir şekilde ücret ödemeden gerçekleştirebilmeniz S Health ile mümkün kılınıyor!

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.