Samsung Health 6.0 yeni tasarım ve özellikler getiriyor

0
308
  • Samsung Sağlık 6.0 şimdi kullanıma sunuluyor.

  • Samsung’un sağlık odaklı uygulamasının en yeni güncellemesi, bir tasarım yenilemesi ve bazı yeni özellikler içeriyor.

  • Samsung Health’in en yeni versiyonu, Samsung giyilebilir cihazlarla daha iyi entegrasyon sağlıyor.

Google’ın sağlık odaklı Google Fit güncellemesiyle ilgili güncellemelerinden ötürü Samsung , sağlık dairesinin en yeni sürümünü Samsung Health ( eski adıyla S Health ) açıkladı .

En yeni sürüm olan Samsung Health 6.0, yepyeni bir tasarımın yanı sıra sağlığınızı kontrol etmenize ve fitness hedeflerinize bağlı kalmanızı sağlamanıza yardımcı olacak bazı yeni özellikler getiriyor.

Samsung Health 6.0’ı ilk başlattığınızda fark edeceğiniz en büyük değişiklik , yeniden tasarlanmış gösterge panosu. Basitleştirilmiş arayüz, beyaz alanı son derece iyi bir şekilde kullanır ve kullanıcının hangi istatistikleri öncelikli hale getirmesine izin verir, böylece uygulamayı açtığınızda size en uygun olanı görmenizi kolaylaştırır.

Yeni kontrol panelinin ekran görüntüsünü aşağıda görebilirsiniz:

 

 

Samsung, tasarım yenilemenin yanı sıra, Samsung Health’ın sosyal yönlerini de geliştirmeyi kolaylaştırıyor. Birçok çalışma, kilo vermenin ve formda kalmanın en iyi yolunun diğer insanlarla birlikte çalışmak olduğunu ve Samsung Sağlık uygulamasının bu süreci inanılmaz derecede kolay hale getirdiğini göstermiştir.

Uygulamanın geliştirilmiş Birlikte bölümü, videoları ve fitness kilometre taşlarını doğrudan arkadaşınızdan ve ailenizle uygulamadan paylaşmanıza olanak tanır. Ayrıca dünyanın dört bir yanından gelen insan topluluklarına katılabilir ve başarınızı kutlamak için size yardımcı olabilir veya ilerlemeniz için gereken motivasyonu verebilirsiniz.

Keşfet sekmesi, önemli olduğunu düşündüğünüz sağlıkla alakalı konularla ilgili makalelere, uygulamalara ve çeşitli bilgilere hızlı erişim sağlamak için de güncellendi. Fitness ürünleri için fitness rutin önerileri, sağlıklı yemek tarifleri veya yorumlarınızı burada bulabilirsiniz .

Ek olarak, Samsung Health, özellikle Samsung’un en yeni ve en iyi Samsung Galaxy Watch’ları ile daha iyi entegre edilebiliyor :

 

Samsung Health, Samsung Galaxy Watch veya diğer uyumlu giyilebilir cihazlarınızı kullanarak 39 farklı çalışmayı takip edecek. Aslında, uygulamayı çalıştırmak için manuel olarak söylemek zorunda kalmadan bir bisikletle koşturmadan bisiklete binme gibi başka bir egzersizle birleştirmeyi bile sorunsuz olarak izleyebilir.

Son olarak, Samsung Sağlık, “ Uzmana Sor ” servisi ile sizi tıp uzmanlarına bağlayarak size sağlık tavsiyesi verebilir . Ayrıca, uygun bir şekilde adlandırılan “Symptom Checker” ı kullanarak neler olup bittiğine dair daha iyi bir kavrayış elde etmek isteyebileceğiniz belirtilere de bakabilirsiniz. Ancak, bu hizmetler şu anda yalnızca belirli ülkelerde ve dillerde kullanılabilir.

Düşünceleriniz nelerdir?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here