AndroidHaberler

Samsung Galaxy Watch ortaya çıktı!..

Samsung Akıllı saat hem sağlık hemde yeni nesil dönen çerçevesiyle ve uzun pil ömrü sunuyor

Samsung Galaxy Watch kendine özgü özelliklerle ortaya çıktı. Bu saatin sadece daha kapsamlı bir sağlık izleme işlevi ve daha uzun bir pil ömrü değil, aynı zamanda daha önce kullanıcılar tarafından önerilen bağımsız dönen çerçeve de bu nesilde geri dönecek.Bu şüphesiz eski bir Samsung Galaxy Watch kullanıcıları için iyi haber.

 

Samsung daha önce Galaxy Watch Active ve Galaxy Watch Active 2’nin de benzer işlevlere sahip olmasına rağmen; Dokunmatik çerçeve değiştirilmiş ve sağlık konusunda da önemli eklemeler yapılmış. Samsung yeni Galaxy Watch bağımsız dönen çerçeveyi tanıttı. Bağımsız dönen çerçevenin yeni nesil Samsung Galaxy Watch’ ile piyasaya döneceği görülüyor.

 

ABD FCC sertifika bilgilerine göre, yeni nesil Samsung Galaxy Watch 45 mm’lik bir kadran kullanacak. Titanyum versiyonu eklerken, fiyat alüminyum ve paslanmaz çelik versiyonlardan daha pahalı olacak. Buna ek olarak, bu saatin daha büyük kapasiteli bir bataryaya ve belleğe sahip olması ve EKG tespiti ve kan basıncı takibi gibi sağlık fonksiyonları eklemesi bekleniyor.

Bu saat Samsung Galaxy Note 20 serisi, Galaxy Fold 2 ve diğer modellerle birlikte bu yıl Ağustos ayında piyasaya sürülecek.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.