Samsung Galaxy S9 ve Note 9 için tatlı yeni mavi ve beyaz renkleri görün

0
101
  • Mobil endüstri sızıntısı Evan Blass, Galaxy S9 Plus ve yeni bir Galaxy Note 9 fotoğrafını tweetledi.
  • Galaxy S9 Plus, Polaris Blue’da ve Not 9, Alp Beyazı’nda.
  • Piyasaların bu yeni renkleri ne zaman göreceğini veya ne zaman geleceğini bilemez.

Samsung Galaxy Note 9 zaten eski bir kaç ay olduğunu ve Samsung Galaxy S9 bile eskidir. Ancak, Samsung hala akıllı telefonları satmak için yeni yollar üzerinde çalışıyor, çünkü yakında yeni gelen iki yeni renk var.

Mobil endüstri sızdıran Evan Blass ( @EVLeaks ) bir Samsung Galaxy Note 9’un yanında bir Samsung Galaxy S9 Plus’ın görüntüsünü tweetledi. Galaxy S9 Plus yeni bir renkte Blass Polaris Blue olarak adlandırıldı ve Not 9 bir renkte Alpine White’ı çağırır.

Aşağıdaki tweet’e ve aşağıdaki resme göz atın:

 

İlginç bir şekilde, Samsung sadece bir hafta önce Galaxy Note 9’un beyaz bir versiyonunu piyasaya sürdü. Bununla birlikte, bu beyaz İlk Kar Beyazı olarak adlandırılır ve Tayvan’a özeldir. Renk şemaları dikkat çekici bir şekilde benzer olsa da, bu Alp Beyazı farklı bir şey olmalı.

Blass, hangi piyasaların henüz açıklanmayan renk çeşitlerini alacağını net olarak açıklamıyor ve ne zaman piyasaya sürüleceklerini söylüyor. Bununla birlikte, eğer üzgün olsaydınız Note 9’un İlk Kar Beyaz varyantını alamadınız ve Galaxy S9’un Note 9’un Ocean Blue’suna benzer bir renkte olmasını dilediklerini bilmek çok hoş. Yakında benzer seçenekler olabilir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here