Android

Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus’un Renk Seçenekleriyle Fiyatı Belli Oldu

Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemisi modeli Galaxy S8 ve S8 Plus’la ilgili sır perdesi her geçen gün biraz daha aralanıyor. Daha önce de yapmış olduğu isabetli sızıntı haberleriyle güvenilir kaynaklar arasında gösterilen Evan Blass, şimdi de bu iki cihaz hakkında önemli paylaşımlara imza attı. Twitter hesabı @evleaks üzerinden paylaşımlar yapan Blass, Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus’ın renkleriyle birlikte fiyat bilgilerini de kamuoyuna duyurdu.

İlk önce fiyat listesine bakacak olursak, iki farklı ve bağımsız kaynaktan Evan Blass’a gelen bilgiler şu şekilde:

DeX’i daha önce hiç duymadınız mı?

Fiyat listesinde üçüncü sırada yer alan ve 150 € ücretle satışı gerçekleştirilecek olan Samsung DeX, Windows 10’dan aşina olduğumuz Continuum benzeri bir özelliği kullanmanızı sağlıyor. Dock, yani yuva şeklindeki bu ürüne uyumlu bir Samsung akıllı telefonu taktığınız zaman bilgisayar gibi kullanabiliyorsunuz. Desktop eXperience, yani masaüstü deneyimi kelimesinin kısaltılmış hali olarak DeX kullanılıyor.

Bir diğer ürün olan Gear VR ise Samsung’un akıllı telefonlardan güç alan VR gözlüğü. Gear 360 da yine Samsung’un VR kamerası.

Oldukça geniş bir renk skalası mevcut

Samsung daha çok nötr renkleri Galaxy S8 ve S8 Plus modellerinde kullanacağa benziyor. Evan Blass’ın paylaştığı fotoğraflara bakılırsa gri, mavi ve buzul rengi gibi seçenekler kullanıcıların beğenisine sunulacak. Şirket böylece her yaş ve kitleden insana hitap etmeyi planlıyor.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.