AndroidHaberlerMobil

Samsung Galaxy S20 Tactical Edition tanıtıldı!

Samsung her geçen gün yeni bir tasarım ile karşımıza çıkıyor. Şimdi ise Knox yazılımı ile kullanıcılarına güvenli bir yazılım deneyimi sunmayı planlıyor. Kısa bir süre önce Galaxy A Quantum adında, Quantum sayı sistemine sahip güvenilir bir akıllı telefonunu tanıtımını yapan Samsung şimdi ise Samsung Galaxy S20′yi güvenlik için yeni güncellemeye imza attı. Samsung, yaptığı duyuruyla Samsung Galaxy S20 Tactical Edition‘ı ürününün tanıtımını yaptı.

 Samsung Galaxy S20 Tactical Edition Teknik Özellikleri:

Samsung Galaxy S20 Tactical Edition’ın özellikleri içerisinde en dikkat çeken detay güvenlik seçenekleri yer alıyor. Aynı zamanda Galaxy S20’nin yeni versiyonu askeri kullanım için tasarlanmış özel bir telefon. NSA standartlarında iki şifreleme katmanı kullanan Galaxy S20 Tactical Edition, Savunma Bakanlığı tarafından bile güvenle kullanılabilcek şekilde tasarlandı.

 

 

Galaxy S20 Tactical Edition’ı  ile Galaxy S20’den ayıran belli başlı özellikleri şunlar. Öncelikle tasarım oldukça farklı bir Galaxy S20 modeli bizleri karşılıyor. Üzeri  tank gibi kaplanmış olan Galaxy S20 Tactical Edition, birde gece görüş modu özelliğine da sahip. Mod sayesinde gece görüş sistemleri aktif hale geldiğinde, ekranda otomatik olarak kapanıyor. Yanı sıra  askerlerin görev planlaması, saha dağılımı ve rapor hazırlığı yapmaları için de DeX yazılımı Galaxy S20 Tactical Edition’da yerini koruyor.

 

[ilgiliicerik icerik_id=”24013″]

 

Galaxy S20 gibi 6,2 inç büyüklüğünde bir telefon, 2K çözünürlüğüne  ve 120 Hz yenileme hızına sahip Dinamik AMOLED  ekran sunan Samsung Galaxy S20 Tactical Edition, kamera tarafında ise  64 MP + 12 MP + 12 MP olmak üzere üç adet  kameraya veriliyor.
Snapdragon 865 işlemcisine, 12 GB RAM’e ve 128GB dahili depolama alanıyla gelen akıllı telefon, 2020’nin üçüncü çeyreğinde yetkili kurum ve kuruluşlar için satışa sunulacak. Galaxy S20 Tactical Edition’ın fiyatı için şuan bir bilgi paylaşılmadı .

Samsung Galaxy S20 Tactical Edition Teknik Özellikleri

6,2 inç büyüklüğünde Dinamik AMOLED ekran (120Hz ekran yenileme hızı)
Snapdragon 865 işlemci
12 GB RAM
128 GB dahili depolama alanı (microSD kart ile 1TB’a kadar arttırılabiliyor)
64 MP + 12 MP + 12 MP arka kamera
10 MP ön kamera
4000 mAh batarya
5G, Bluetooth 5.0 desteği ve askeri güvenlik sertifikaları

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.