HaberlerMobil

Samsung Galaxy Note20 120Hz Ekranla Geliyor!

Display Supply Chain Consultants’ın Kurucusu ve CEO’su Ross Young, Galaxy Fold 2 ile ilgili ayrıntıları tweetlemediğinde , Samsung’un yaklaşmakta olan Galaxy Note20 serisi hakkında bilgi sızdırarak zaman geçiriyor. Önce yara bandı sökelim, Note20 Ultra olmayacak.

Galaxy Note20 + en iyi model olacak. Önceden aynı piksel yoğunluğuna (1440p + çözünürlük) sahip olan selefi 6.87 ”’den fraksiyonel olarak daha büyük bir ekrana sahip olacak. 120Hz yenileme hızı, bu yıl önemli bir ekleme olacak ve değişken yenileme hızının kullanılmasıyla güç tasarrufu sağlayacak (bunun, belirli koşullar altında 60 Hz’e geçiş yapan S20’nin otomatik modundan ne kadar farklı olduğu açık değil).

 

Galaxy Note20, yine öncekinden biraz daha büyük bir 6.42 ”ekrana sahip olacak ve 1080p + çözünürlüğünü koruyacak. Ayrıca, artı modele özel olmayacak 120Hz modunu alacak.

OLED panellerin LTPS panellerine kıyasla% 5-15 güç tasarrufu sağlayan LTPO teknolojisi kullanılarak üretileceği iddia ediliyor . İlk olarak Apple Watch Series 4’te görüldü, ancak Samsung Galaxy LT Active2 ile kendi LTPO ekranlarını piyasaya sürdü.

Ice Universe , Young’ın bilgilerini kabul eden bir tweet yayınladı ve bu da daha fazla güvenilirlik kazandı.

Etiketler

Bir Yorum

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.
%d blogcu bunu beğendi: