Samsung Galaxy Note 7’nin En Güzel 5 Özelliği

0
59

5.7 inçlik dev ekranıyla “phablet” klasmanına giren Samsung Galaxy Note 7’nin en güzel özellikleriyle tanışamya hazır mısınız? S Pen isimli stylus kalemiyle sıradışı çizimlere imza atabileceğiniz bu cihaz, bünyesinde birçok heyecan verici özelliği de barındırıyor.

S Pen

samsung-galaxy-note-7-best-features (2)

Note serisinin ilk cihazlarından beri telefonlardaki yerini alan bu kalem, Note 7’de suyun altında bile çizimler yapabilmenizi sağlıyor. Ayrıca ekran kilidi devredeyken bile hızlıca notlar alabilmeniz mümkün hale getirilmiş.

Iris tarayıcı

samsung-galaxy-note-7-best-features

Kadir İnanır bakışı atarak cihazın tuş kilidini açmaya ne dersiniz? 🙂 Parmak izi okuyucusu yerine iris tarayıcısının kullanıldığı Note 7’de telefona bakarak tuş kilidini açabilirsiniz.

Güvenli klasörler

samsung-galaxy-note-7-best-features (3)

Note 7’nin özelleştirilmiş Android arayüzü sayesinde güvenli klasörler oluşturup klasörlerin içinde bazı uygulamalarınızı saklayabilir, şifre girilmeden açılmamasını sağlayabilirsiniz. Özel yazışmalarınız ve fotoğraflarınız bu sayede güvende olacaktır.

GIF desteği

samsung-galaxy-note-7-best-features (4)

Çektiğiniz kısa videoları GIF formatına dönüştürüp sosyal medyada paylaşabileceğiniz gibi SMS uygulamasıyla destekleyen cihazları kullanan arkadaşlarınıza gönderebilmeniz de mümkün hale geliyor.

Kablosuz şarj

samsung-galaxy-note-7-best-features (5)

Galaxy Note 7’ye güç veren 3500mAh’lık bataryayı kablosuz şarj edebilirsiniz. Telefonu kablosuz şarj ünitesinin üzerine oturtmanız halinde hızlıca şarj olmasını izleyebilirsiniz. Dilerseniz akıllı telefonda bulunan USB Type C bağlantısıyla eski usül kablolu şarj da edebilmeniz mümkündür.

Üstün teknolojili S Pen’in suyun altında bile çizimler yapabilmesinden tutun, yeniden konumlandırılan 3.5 mm’lik kulaklık girişine kadar birçok heyecan verici özellik Galaxy Note 7’de sizleri bekliyor.