Samsung Bir UI’nin Beta’sını Galaxy Note 9’a genişletiyor

0
76

Samsung, Android Pie’ya dayanan yeni One UI kullanıcı arayüzü için Galaxy Note 9’un sahiplerine, ancak yalnızca ABD’de beta programını açtı. Şirket şimdi ilgilenen kullanıcıların beta için kayıt olmalarına izin veriyor, ancak yerler sınırlı olduğu için çabuk olun.

XDA’ya göre , Samsung’un Beta programına kayıt, artık  Sprint ve Verizon’da Galaxy Note 9’unsahiplerine de sunulacak . İşlem, Galaxy S9 ve S9 + ‘da zaten görülenlerle aynı kalıyor. Sadece Samsung + uygulamasını Play Store’dan indirin ve sizi yeni One UI’yi denemenizi isteyen banner’ı görmek için bekleyin. Tabii ki, Samsung Hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor ve size mevcut yuvaların sınırlı olduğunu hatırlatıyoruz, bu yüzden bu konuda fazla düşünmeyin.

Alman ve Koreli kullanıcıların bu fırsata sahip olup olmayacağı henüz belli değil. Bu nedenle, bu ülkelerin sakinlerinin Samsung Üyeleri uygulamasına asla bilmediğinizden itibaren düzenli olarak kontrol etmelerini öneririz. Samsung’un hem sunucularında hem de özel bir firmware olduğundan, Samsung’un beta programını Almanya ve Kore’ye de genişletmesi olası.

Ne yazık ki, şirketin resmi olarak serbest bırakmaya ne zaman karar vereceğini bilemeyiz. Galaxy S9 ve S9 + için de aynısı söylenemez: beta programı Kasım ayı ortasında başladı ve bugün sadece ikinci aşamaya geçtiğimiz haberleri aldık.

Galaxy Note 9’u satın aldınız mı? Yeni One UI’yi denemek ister misiniz? Yorumlarda bize bildirin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here