HaberlerOyun

Resident Evil 8 Birden Çok Karaktere Sahip Olacak

Resident Evil 8 Nezaman Piyasaya Sürülecek ? Resident Evil 8 Cıkış Tarihi

Yaklaşan Resident Evil 8 için yeni bilgiler ortaya çıktı. Bu da oyunun birden fazla oynanabilir karaktere, bir el feneri mekaniğine, gizli beceriler ve daha fazlasına sahip olacağını gösteriyor.

Bu yeni bilgi  Resident Evil 8‘in adı ve Cadı düşmanı ile ilgili ayrıntıları sızdıran aynı web sitesi olan Biohazard Declassified’dan geliyor . Tabii ki, bu bilgilerin hiçbiri doğru olmadığından ve oyun henüz açıklanmadığından önceki bilgilerin hiçbiri doğrulanmadığından  kesin olarak bir şey söylemek mümkün değil.

Resident Evil 8 Birden Çok Karaktere Sahip Olacak

 

Görünüşte oyunda büyük bir rol oynayacak, yeni bir virüsten yaratılan yaratıklara tapan bir kitle mevcut olacak. Oyunun ana kötü adamı Alan R adlı biri. Daha önce ilan edilen kalede yaşayan biri. Alex Wesker’in oyunda ikincil kötü adam olduğu bildiriliyor.

Oyunun Konusu:

Ethan’a yardım eden Emily adlı yeni bir karaktere sahip olacak. Emily bu köyde büyüdü ve Babasını arıyor. Oyunun çok karanlık aydınlatmasına ve ayarlarına eşlik edecek el feneri yeni bir tamirci. Pili bitebilir, ancak zaman içinde yavaş şarj olur.

Burada sızıntı biraz daha gerçekçi ve duvardan çıkar. Mia ve Ethan’ın bir çocuğu olduğu bildirildi ve Resident Evil 7’deki enfeksiyon nedeniyle deforme oldu. Sızıntıya göre, Chris Redfield, Ethan’ın çocuğunu idam ederek ve Mia’yı vurarak Ethan’ın evine girer.

Bu sızıntıya göre Resident Evil 8’deki düşmanlar soluk ve insan benzeri. Licker’a benzeyen köpekler, kurtlar ve yaratıklar da ortaya çıkıyor. Oyunda daha sonra kurt adam benzeri düşmanlar da bulunacak ve bu da kaynaklar tarafından henüz “en karanlık ve en korkunç” giriş olarak tanımlanmış olaylara yol açacaktır .

Resident Evil 8’in 2021’de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.