Reolink Go incelemesi

0
35

Değerlendirme

İyi

  • Kurulumu çok kolay
  • Mükemmel yazılım ve uygulama
  • TwTweak için ayarların yükleri
  • İyi inşa kaliteli

Kötü

  • Görüntü kalitesi daha iyi olabilir
  • de Wi-Fi olması güzel olurdu
  • Oldukça pahalı

Gezinme özgürlüğü bir fiyata geliyor

Reolink Go, temel kamera için 249.99 $ ‘dan, Ribalink kameralarının Argus serisi ile kullandığımız desteklenen güneş enerjili şarj cihazını içermiyor. Reolink Go’nuzu güneş enerjisi ile şarj etmek istiyorsanız, şarj cihazı için 29.99 dolarlık bir para yatırmanız gerekecektir.

ABD’deki tüketiciler için, hareketle tetiklenen kayıtları yükleyen şifrelenmiş bir hizmet olan Reolink Cloud’un beta programına üye olarak 10 GB’a kadar ücretsiz bulut depolama alanı elde etmek mümkündür. Reolink Cloud şu an sadece ABD’de mevcut, ancak şirket yakında diğer ülkelere geldiğini söylüyor.

Her havada sağlam ve dayanıklı

Reolink kesinlikle her şeyi Go ile ana kamera muhafazasına yerleştirdi. Tam olarak kompakt bir tasarım değil, ama sağlam bir yapıdır ve her şey iyi üretilmiştir. Arka tarafta, birlikte verilen duvar braketini takmak için sağlam bir vida soketi vardır. Kamerayı sadece üç vida kullanarak herhangi bir düz yüzeye kurabilirsiniz. Ayrıca hızlı serbest bırakma için bir kilitleme mekanizması da var.

Reolink Go IP65 sertifikalıdır, bu nedenle su hasarı konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Aynı zamanda -10 ° C kadar düşük ve 55 ° C kadar sıcak havalarda da çalışacaktır. Go oldukça hoş bir şekilde küçük bir lastik yağmurluk ile birlikte gelir. Dışarıda kullanıyorsanız ve beyaz kamerayı yosun veya kapalı parçalardan kapmak istemiyorsanız yararlı olabilir.

Go’nun tamamen kablosuz olması, kurulumun fiziksel kurulum bölümünün inanılmaz derecede hızlı ve kolay olduğu anlamına gelir. Kapağın döndürülmesi, üçgen prizma pili içeri sokabileceğiniz iç kısımları ortaya çıkarır. Ayrıca, gerekli 4G / LTE SIM kart için bir yuva (3G ağlarında da çalışır) ve ayrıca kayıt için bir MicroSD yuvası da vardır. Bulutu kullanarak, 64 GB’a kadar destek.

Şarj işlemi, lastik kapağın altındaki kamera muhafazasının dışındaki MicroUSB portu üzerinden yapılır. Akıllı telefonunuzun uygulaması ile kamera arasında doğrudan iletişim için cihazın dış tarafında bir hoparlör ve mikrofon da bulunmaktadır.

Uygulama yoluyla mükemmel yazılım

Reolink Go’da, büyük ölçüde kablosuz tasarımı ve uygulama desteği sayesinde yazılımın kurulumu daha kolay olamazdı. İşlem şu şekildedir; pili ve sim kartı takın, uygulamayı indirin, QR kodunu tarayın ve gitmek için iyi bir yol – bu kadar basit.

App kendisi derin ve çok özelleştirme sunuyor. Buradan ekran ayarlarını, PIR tespitinin hassaslığını ve çok daha fazlasını yönetebilirsiniz. Görüntü kalitesi açısından, siyah ve beyaz ve kızıl ötesi dahil olmak üzere çeşitli seçenekler arasında seçim yapabilirsiniz, ancak dürüst olmak gerekirse, otomatik seçenek kendi başına sağlam bir iş çıkarır. Yazılımın güncellenmesi de uygulama üzerinden yapılmaktadır.

İşi yapmak için yeterli kalite

Go, saniyede 15 kare hızında 1080p HD çekimi kaydedebilen Starlight CMOS Görüntü Sensörüne sahiptir. Görüş alanı 110 derecelik bir diyagonalde sabitlenmiştir. Ayrıca 10 metreye kadar 6x dijital yakınlaştırma ve gece görüşü mevcuttur.

PIR Algılama sistemindeki diğer Reolink kameraları hakkında en iyi şeylerden biri ve aynı zamanda Go. Herhangi bir hareketi algıladığında e-posta yoluyla sizi anında uyarır ve anında uyarır. Ayrıca özelleştirilmiş sesli uyarılar da ekleyebilirsiniz.

Resim kalitesi de oldukça iyi. Tabii ki, piyasadaki kameralar daha kaliteli görüntüler sunuyor ama Go% 100 kablosuz formatta tatmin edici bir şey sunar. Geceleri bile, karanlıkta çekilen görüntülerde yüzleri kolaylıkla çıkarabiliyordum. Ses kalitesi de anlamak için yeterince iyi ve temiz.

Reolink Go batarya

Reolink Go, değerlendirilmesi zor olan 7,800 mAh şarj edilebilir bir bataryaya sahiptir. Reolink, Go’nun bekletme modunda tek bir şarjla iki aya kadar sürebileceğini veya 500 dakikalık aktif canlı besleme eylemi veya kaydı için kullanılabileceğini söylüyor. Sorun şu ki, güvenlik kameralarının pil ömrü, kullandığınız ağın sinyal gücü ve hızı, seçtiğiniz hassasiyet ve video kalitesi ayarları ve elbette sensörlerin ne sıklıkta olduğu gibi birçok farklı faktöre bağlıdır. tetiklenir.

İnceleme sürecimiz için, cihazı test etmek ve ayarları yapmak için sensörlerimizi yapay olarak tetikliyoruz, bu yüzden size pil ömrü hakkında sağlam bir şekil vermek haksızlık ediyor, ancak Reolink’in sunduğu rakamlara güveniyoruz. Go hakkında kullanışlı olan şey, akıllı telefon uygulamasından pil seviyesini her zaman kontrol edebilmenizdir, bu yüzden dışarıda koşmanız veya tekrar şarj edilmesi gerekip gerekmediğini görmek için çatıya tırmanmanız gerekmiyor.

Son karar

Reolink, Argus 2’de halihazırda sağlam bir ürünü alıp daha sağlam ve taşınabilir hale getirdi. Reolink Go’nun mobil ağlarda çalışabilmesi ve bu nedenle bir Wi-Fi bağlantısına ihtiyaç duymaması, bunu mevcut en çok yönlü dış mekan kameralarından biri haline getirmektedir.

Ne yazık ki, 4G / LTE ağının büyük bir şehirden daha zayıf olmasını beklediğiniz uzak bir yerde bunu test edemedim. Wi-Fi’nin bu cihaz için soru dışında olması gerçeği bir hayal kırıklığı.

Daha sonra, eğer bir Wi-Fi kamera istiyorsanız, sadece Argus 2 veya Argus Pro’yu satın alın, bunlardan ikisi de bundan daha ucuzdur. Eğer hem Wi-Fi hem de 4G / LTE yapabilen bir güvenlik kamerası istiyorsanız, şansınız kalmadı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here