MobilOyun

Red Devils 5G Versiyonu Gün yüzüne Çıktı!

Red Devils 5G Oyun Canavarı Bir Telefon..

Hangi oyun telefonları oyuncular tarafından karşılanabilir? Sadece güçlü performansa ve mükemmel tasarıma sahip ürünler, oyuncuların elinde yepyeni bir eser olarak nitelendirilebilir. Sürekli ısınmadan sonra, Red Devils 5G Deuteron Şeffaf Sürümü nihayet oyuncuların çoğunluğu ile buluşuyor.Bu cep telefonu resmi olarak 1 Haziran’da saat 00: 00’da açılacak ve avantajından yararlanabilir.

Oyunlar gençler için bir yaşam tarzı ve tutum haline gelmiştir. Red Devils 5G cep telefonunun lansmanının başında, güçlü performansı ve iyi görünüm tasarımı ile birçok oyuncunun dikkatini çekti. Yepyeni Red Devils 5G döteryum ön şeffaf versiyonu, tasarımın tasarımını daha da güçlendiriyor Şeffaf cam sayesinde gövdenin içindeki tüm detayları mükemmel bir şekilde gösteriyor. Red Devils 5G döteryum ön şeffaf versiyonuna başladığınızda, gövdenin içinde gizlenmiş görkemli performansı hissedebilirsiniz.

 

 

Yetkili tarafından sağlanan bilgilere göre, Red Devils 5G döteryum şeffaf versiyonunu geliştirme sürecinde birçok mühendislik problemi var. Örneğin, şeffaf versiyonun arkasındaki film 15 baskı ve 20’den fazla işlemden sonra tamamlanabilir ve cam yüzeyindeki yüksek iletim ve yüksek yansıma kaplaması da hem yüksek geçirgenlik sağlar hem de ışık yayıldığında ayna yüzeyini koruyabilir. Yüksek yansıtıcı etki.

 

Red Devils 5G Deuterium Front Transparent Edition’ın donanım performansı açısından performansı da oyuncuların karmaşık ihtiyaçlarını karşılamak için yeterlidir. 12GB LPDDR5 bellek ve 256GB UFS 3.0 depolama alanına sahip yeni Qualcomm Snapdragon 865 mobil platform, iyi bir deneyim için sağlam bir temel oluşturdu. Aynı zamanda, büyük kapasiteli 4500mAh pil ve 55W turbo hızlı şarj da hava soğutması ile hızlı şarj verimliliğini büyük ölçüde artırabilir.

 

  Diğer oyun telefonlarıyla karşılaştırıldığında, Red Devils 5G Deuteron şeffaf versiyonunun ekran kalitesi de mükemmel. Bu telefon 144Hz ekran ve 240Hz dokunmatik rapor oranı ile oyuncuların milisaniyeler içinde kazanmalarına yardımcı oluyor. Bazı FPS mobil oyun oyuncuları için, 300Hz örnekleme oranına sahip çift IC dokunmatik oyun omuz tuşları, oyuncuların dört parmak eğlencesinin keyfini çıkarmasına izin verecektir.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.