HaberlerMobil

Realme Buds Air Neo Yablosuz Kulaklık ve Özellikleri

Realme Realme kablosuz kulaklık Hava Neo adlı yeni gerçek anlamda kablosuz (TWS) kulaklık bir çift, üzerinde çalışıyor. Kulaklıkların orijinal Realme Buds Air’in ( tahminimiz) uygun fiyatlı olması bekleniyor.
Görüntüler, kulakiçi kulaklıkların tasarımının orijinal Tomurcukları Havası’na benzeyeceğini ve Ocak ayından itibaren NCC listesiyle görülene benzer olduğunu ortaya koyuyor . Ve öğrendiğimiz özellikler, Realme Buds Air Neo‘nun Buds Air’in uygun fiyatlı bir versiyonu olduğuna işaret ediyor.

Görüntülerden görüldüğü gibi, Realme Buds Air Neo, önceki Realme Buds Air’in tasarım ipuçlarını paylaşacak. Parite, şarj durumu için eşleştirme düğmesine ve LED ışığına sahip olan uzun bir gövdeye ve hap şeklinde bir şarj çantasına sahip aynı Apple AirPods benzeri kulaklıklara sahip olacak. Realme Buds Air Neo’nun perakende kutusu da standart Buds Air’den ilham alıyor gibi görünüyor. Ayrıca, muhtemelen maliyetleri düşük tutmak için kullanılan mikro USB bağlantı noktasını da görebiliriz. Ek olarak, kulaklıkların , diğer şeylerin yanı sıra, basıncı eşitlemek için üstte bir hava deliği için bir kesik olduğu görülüyor .

Realme Buds Air Neo teknik özellikleri

17 saatlik pil ömrü
R1 çip
Bluetooth 5.0
13mm hoparlörler
Realme Oyun Modu açıkken gecikmede yüzde 51 azalma
Kablosuz şarj yok


Mikro USB bağlantı noktası

Teknik özellikler cephesinde, kaynağımız yaklaşan bütçe Realme kulaklıklarının Bluetooth 5.0 destekli R1 çipi tarafından destekleneceğini söylüyor. Özellikle, bu kulaklıklar kulakların konumunu belirlemek için bir optik sensör kullanacak ve 13 mm hoparlörlere sahip olacak. Realme Buds Air’e benzer şekilde, Neo varyantı da ses deneyimini iyileştirmek için gecikmeyi yüzde 51 azaltacak olan Realme’nin Oyun Modu desteğine sahip olacak.

 

Realme Buds Air Neo, Tomurcuk Havasında gördüğümüz kablosuz şarj özelliğinden de kurtuluyor ve bu da maliyetleri alt tarafta tutuyor. Bu, C Tipi bağlantı noktasının mikro USB bağlantı noktası lehine çıkarılmasına ek olacaktır .

Şu andan itibaren Realme, Buds Air Neo’nun ne zaman resmi olacağını ve piyasaya sürüleceklerini doğrulamadı. Ayrı olarak, şirketin aynı zamanda bir Apple AirPods Pro benzeri görünmeye çalıştığına inanılıyor ; çiftin Realme Buds Air Pro olarak adlandırılacağı bildiriliyor .

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.