Donanım

Razer ve Maingear’dan Muhteşem Oyuncu Kasası: R1

Bilgisayar kasası toplamaya karar veren oyuncular çoğu zaman fabrikasyon kasa satın almaktan kaçınıyor. Donanım parçalarını ayrı ayrı sipariş ederek kurulumunu kendi başlarına gerçekleştiren oyuncuların bu alışkanlığını değiştirmek üzere güçlerini birleştiren Razer ve Maingear, sıra dışı görünüme sahip şık bir oyuncu kasası geliştirdi.

Bilindiği üzere Razer, oyuncular için geliştirdiği mouse, klavye ve kulaklık setleriyle tanınıyor. Siyah ve yeşil renk tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı modelleriyle oyuncu kitlesini özel hissettirmeyi başaran şirket, yüksek performanslı oyuncu bilgisayarları üreten Maingear ile işbirliğine gitti.

R1 Razer Edition isimli kasayı ortak bir şekilde tasarlayan bu iki firma, oyunlardan aldığınız FPS değerlerinin limitlerini zorlamaya and içmişe benziyor! Yeşil renkli aydınlatma sisteminin de bulunduğu kasada sıvı soğutma sistemi opsiyonel olarak sunulacak. Hava akışını daha sağlıklı gerçekleştirmek için kablolar çok iyi saklanmış ve sıkı bir şekilde toplanmış.

Kasanın en basit, alt versiyonu 999$’dan satışa sunulacak. Bu versiyonda 3.2GHz Core i5, 8GB RAM, GeForce GTX 1060 ve 1TB sabit disk yer alacak. Eğer kesenin ağzını açmaya karar verirseniz, bu özelliklerin çok daha üstünü elde edebilmeniz mümkün. 10 çekirdekli i7, çift GeForce Titan X grafik kartı, 128GB RAM ve 1.2TB PCI Express SSD ve sıvı soğutma gibi gerçekten sınırları zorlayan oyuncu kasasına sahip olabilirsiniz.

Lenovo’dan sonra Maingear’la işbirliği yapan Razer’in R1 kasasında açamayacağınız oyun yok!

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.