Donanım

Razer Blackwidow Serisini Bütçe Dostu Yeni Klavyeler İle Genişletiyor!

Razer Blackwidow hazırlamış olduğu klavye seçenekleri ile gündemden düşmeyen bir bilgisayar donanımcısı olarak hizmet vermeye devam ediyor. Son zamanlarda sunduğu modeller ile bolca ödül kazanan Razer Blackwidow özellikle oyuncular için hazırlanan ekipmanlarda hem uygun fiyatlı hem de yüksek kaliteli klavyeleri ile dikkat çekiyor. Razer Blackwidow X serisi ile karşımıza çıkan bu klavyelerde minimalist dokunuşlar ile daha sade ancak daha işlevsel modeller hazırlanıyor. Piyasa üzerinde bulunan diğer klavyelerinde gördüğümüz koruyucu üst tabakayı kaldırarak askeri kalitedeki metal kaplamayı ortaya çıkaran marka bütçe dostu seçenekler sunmasından dolayı kullanıcılarından da tam not aldı.

Razer Blackwidow X Serisinde Neler Var?

X serisinin ilk modellerinde yer almayan koruyucu dış yüzeyin kaldırılması fiyatları düşürmüş olsa da Premium seçenekler şeklinde dış yüzeye eklenen koruyucu tabakalı modellerde satışa sunulacak. Mekanik klavye arayışında olan kişiler için ideal özelliklere sahip olan bu klavyeler diğer Razer Blackwidow klavyelerinde yer alan pek çok özelliği taşımasından dolayı kullanıcılarına çeşitli avantajlarda sunuyor. Ucuz etin yahnisi yenmez diyenlere inat uygun fiyatlı olmasına rağmen oldukça kaliteli olan bu seri Prowered by Razer Chroma teknolojisi sayesinde tuşların aydınlatmasında da 16.8 milyonluk bir renk seçeneğini kullanıcılarına sunuyor. Renk seçenekleri ile birlikte aydınlatma efektlerinin de kullanıldığı klavyelerde Cull Of Duty, Overwatch gibi oyunlara entegre edilmiş efekt sistemleri bulunuyor.

Razer Blackwidow X Serisi Ne Kadar?

Piyasa üzerindeki fiyatı ilk olarak 199.99 Euro olarak düşülen Razer Blackwidow X serisi dinamik aydınlatma özelliğine sahip. Diğer klavyelerden daha uygun fiyatlı olan bu modelde ödül alan Razer Mekanik Tuş Anahtarları da bulunuyor. 80 milyonluk tuş basma ömrü sayesinde özellikle oyun oynayanlara ya da klavye kullanımını fazla yapanlara ayrıcalıklar sunuluyor. Eğer siz daha uygun fiyatlı bir Razer serisi düşünürseniz bu marka tarafından piyasaya sürülen ve Chery MX Blue tuşlara sahip olan klavye modellerini tercih ederek 69.99 Euro fiyatındaki klavyelerden de alabilirsiniz. Teknik özellikler açısından Razer Mekanik Tuş Anahtarları bulunmayan klavyelerin fiyatları daha uygun.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.