Oyun

Rainbow Six Siege 60 Milyondan Fazla Oyuncuyu Sahip

Rainbow Six Siege , bu neslin en büyük başarı öykülerinden biri oldu, kötü bir durumda başlatıldı ve yıllar içinde muhtemelen türün en iyi oyunu olarak yıllar boyunca birden fazla güncelleme ve düzeltme ile geri döndü.

Başarısı sürekli olarak bu başarıyı yansıttı ve son zamanlarda başka bir önemli dönüm noktasına ulaştı.

Onların son zamanlarda üç aylık mali toplantısında, Ubisoft Rainbow Six  60 milyon oyuncu topladı geçen yılın sonunda 55 milyon ile patmıştı .

 

 

Oyun, 2019-20 mali yılı boyunca bir milyardan fazla oturum gününü gördü ve aynı zamanda dönemin dördüncü çeyreğinde (Ocak 2020-Mart 2020) rekor katılım seviyelerinin yanı sıra PRI’da yüzde 26 artış gördü aynı dönemde.

Bu, oyunun 60 milyondan fazla kopya sattığı anlamına gelmez – oyun paylaşımı ve benzerleri de kayıtlı oyuncuları hesaba katar – ancak bu etkileyici bir sayıdır.

 

Ubisoft ayrıca Rainbow Six Siege’in 10 milyondan fazla kopya satan bu konsol neslini piyasaya sürdükleri 11 oyundan biri olduğunu doğruladı .

Rainbow Six Siege’ın bir sonraki etkinliği olan Operation Steel Wave , şu anda alay ediliyor ve yakında oyuna gelecek. Oyun şu anda PS4, Xbox One ve PC’de mevcut ve PS5 ve Xbox Series X’e gelecek .

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.