PUBG Mobil için dev güncelleme geldi!

0
21

PUBG Mobil için dev güncelleme geldi!

PUBG Mobil yeniliklerle devam ediyor. Oyuna yapılan güncelleme ile birlikte farklı özelliklerle birlikte yeni harita da yeni heyecanlarla bekliyor.

Bilgisayardan PUBG Mobil oynamak!

PUBG Mobile son yapılan 0.5.0 güncellemesiyle birlikte, oyuna Miramar eklenirken, yepyeni araçlar ve silahlar oyuncular için açılıyor. Yeni araçlar ve silahlar da oyunculara açılıyor. PUBG Mobil’in yeni harita, Arcade modu tarafında şuan için desteklenmese de yapılacak güncellemeler sayesinde bu durumda da değişiklik yaşanabilir.

PUBG Mobil 0.5.0 güncellemesi neler getiriyor?

Yapılan son güncelleme ile oyunun yüzü değişirken, mobil versiyon da orijinal oyuna yaklaştı. Şimdi etkinlik görevleri yer alırken, görevlerin desteğiyle oyunda rahatlıkla BP kasılabilecek.

Pubg’da güncelleme sonucunda yer alan yenilikler arasında dikkatleri çeken yenilik ise hızlı takım özelliğidir. Size yakın PUBG oyuncaları ile rahatlıkla takım oluşturulabilecek. Takımda yer almak isteyen 6 haneli dijital kodu girerek, otomatik takıma girer.

Diğer önemli bir yenilikse, dil bazında chat kanallarının kullanılması ki bunun nedeni, Season 2’de her seviyeye ait ödüllerin kolayca toplanabilmesidir.   Kanal üzerinde açılmış olan marketten ister kostüm alabilir isterseniz sadece kostümü görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Secret Stash üzerinden indirimde bulunan ürünlere bakabilirsiniz.

PUBG, Android ve İOS uygulamalarından indirildiğinde sadece 700mb’lık yer kaplıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here