HaberlerOyun

Prince of Persia 6 tescillendi!

Prince of Persia 6 için Ubisoft bir satın alım gerçekleştirdi. Bu satın alıma göre, Ubisoft’tan Assassin’s Creed Valhalla’nın sonrası Prince of Persia 6 hamlesi gelebilir diye yorumlandı.

Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla’yı duyurdu ancak her şey duyuru ile bitmedi. Oyunun daha ne ilk oynanış videosu, ne de çıkış tarihi resmi olarak açıklandı. Ubisoft, bu nedenle, süreci plana uygun bir biçimde tamamlamak adına tam gaz çalışıyor. Görünüşe göre Ubisoft’un üstünde çalışmakta olduğu tek oyun Assassin’s Creed Valhalla değilmiş.

 

ACABA PRİNCE OF PERSİA 6 MI GELİYOR?

Fransız alan adı kayıt şirketi Gandi.Net‘te Ubisoft’un bir alan adı satın alımı yapmış olduğu göründü. Bu satın alıma bakıldığında, şirketin ”princeofpersiaaltıncıcom” alan adını kendi adına tescillediği fark edildi. Ubisoft’un bu hamlesi Prince of Persia 6 geliyor olarak yorumlandı.

 

Prince of Persia’nın son oyunu, bundan tam 10 sene önce piyasaya sürülmüştü. 10 senedir Ubisoft, Prince of Persia oyununun adını bile anmıyordu. Nitekim, yapılan bu satın alımla beraber Prince of Persia 6’nın 2020 yılı içinde gelebileceğine dair söylentiler iyice ayyuka çıktı. Tahminler, Assassin’s Creed Valhalla’nın satışa çıkmasının ardından Prince of Persia’nın duyurulacağı yönünde.

İlerleyen zamanlarda Ubisoft’ın oyunu resmi olarak duyurarak, oyun severlere  çifte bayramı aynı anda yaşatacağına dair yorumlar da yok değil. Sabırsızlık bekleyip hangi tahminlerin doğru çıkacağını görelim.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.