HaberlerOyun

PlayStation 5 ne zaman tanıtılacak?

PlayStation 5 ne zaman tanıtılacak? bu sorular yanıt bulumuş olabilir.

PlayStation 5 ne zaman tanıtılacak? bu sorular yanıt bulumuş olabilir. Sosyal Ağlarda ve Teknoloji sitelerinde çıkan haberlere göre Sony, PlayStation 5’i yaza girmeden tanıtacak. Yani önümüzdeki 40 günlük süreçte PS5 ile tanışabilme ihtimalimiz oldukça yüksek. Hatta tahmini bir tarih de var.

Sony PlayStation 5 bekleyişleri sürüyor. Bu bekleyiş, oyuncuların hergün ‘PlayStation 5 ne zaman çıkacak?’ sorusunu sormalarına neden oluyor. Öyle ki oyuncular bu soruyu sora sora artık her şeyi akışına bırakmaya başladı. Öte yandan Sony’den o beklenen duyuru bir türlü gelmedi. Ancak gelen haberler, artık Sony’den gelecek bir duyuruya hazır olmamız yönünde.

PLAYSTATİON 5 İÇİN MAYIS AYINI İŞARET ETTİLER

VGC’de çıkan bir habere göre Sony PlayStation 5’in tanıtım tarihini belirledi. Habere bakılırsa Sony tarafından belirlenen tarih Mayıs 2020. Yani yaklaşık 10 gün sonra PlayStation 5 ile tanışabilme ihtimalimiz bir hayli yüksek. PlayStation 5’in Mayıs ayında geleceği iddiası doğru olabilir. Bunu bizlere gösteren birkaç parametre var.

 

 

PS5 İÇİN EN BÜYÜK PARAMETRE MİCROSOFT XBOX SERİES X

PlayStation 5 için parametrelerden ilki Microsoft Xbox Series X için çıkan haberler. Yanısıra, Microsoft Series X’in lansmanı için de mayıs ayının seçildiği söylenmişti. Sony’nin en büyük rakibinin gerisinde kalmamak için mayıs ayını tercih etmesi gayet muhtemel görünüyor. Ayrıca VGC çıkan haberini Sony’e yakın isimsiz bir kaynağa dayandırıyor. Bu da haberin doğru olma ihtimalini arttıran en önemli etken. Bakalım sıcakların ağır ağır kendisini hissettirmeye başladığı mayıs’ta bir Sony PlayStation 5 duyurusu görebilecek miyiz? Yoksa hayaller yine başka bir bahara mı kalacak?

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.