Pictar Pro, iPhone’ları ve Android’lerini DSLR-Like Controls Veren Bir Kavramadır

0
81

Miggo , şirketin “iPhone’lar ve Android’ler için dünyanın en gelişmiş kamera tutuşu” dediği bir cihaz olan Pictar Pro’yu duyurdu. Eklenti, telefonunuzu DSLR benzeri kontroller vermek üzere tasarlandı.

A izlem 2019 yılında ilan orijinal Pictar pençesinde , Pictar Pro selefi üzerine inşa yeni özellikler ekler.

Saten kaplama pirinç gövdeli cihaz, tek el ve tek dokunuşla kullanım için dört büyük kontrol tekerleği ve düğmeli. Bir pozlama dengeleme tekerleği, çok durumlu bir deklanşör serbest bırakma, bir rocker yakınlaştırma anahtarı ve bir akıllı tekerleği (9 çekim modundan birini seçmek için) vardır.

Sistemin merkezinde, iOS ve Android’de kesintisiz bir deneyim elde etmek için akıllı telefonu ve tutmayı köprüleyen Pictar Uygulaması var. Telefonunuzu elinize doğru kaydırın, uygulamayı yükleyin ve kullanmaya hazırsınız.

Vizör eki, kameranızın canlı görüntüsünü ekranınızın vizörde görüntülediğiniz bir bölümünde göstererek parlak güneş ışığında çekim yapmanıza olanak tanır.

Dahili Qi kablosuz şarj özelliği, tutmanın uzun günlerde akıllı telefonunuzu hafiflemesini sağlar.

Pictar Pro’nun özellikleri arasında enstantane hız kontrolü, ISO kontrolü, iPhone’da daha geniş bir zoom aralığı, RAW / TIFF dosyaları, bir tripod yuvası ve bir soğuk ayakkabı bulunuyor.

 

Düşünceleriniz nelerdir?

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here