Oyun

Pes 2013 Türkçe Spiker

Oyun orijinal olsun ya da olmasın kurulumunu yaptığınız Pes 2013 Türkçe Spiker, oyundan zevk almanızı sağlayacak. Hem donanımını hem de kurulumunu zorlamayan bu uygulama, dil ve efekt sıkıntısını çözüyor.

Pes 2013 Türkçe Spiker Özellikler

Daha önceki kurulumlara gerek kalmaksızın kuracağınız bu spiker dilini değiştiren program, bir öncekilerin her birini içermektedir. Kurulumunun en büyük avantajı oyunun orijinal olmasına gerek kalmamasıdır. Hem yamalı hem de yamasız oyunlarda çalışmaktadır. Oyuncuların seslendirmelerinden gol sevinçlerine kadar hemen her efekti muhteşem şekilde yansıtan bu uygulama,bir nevi pes türkçe yama 2013 eklentisidir.

Pes 2013 Türkçe Spiker Ne İşe Yarar?

Pes 2013 Türkçe Spiker, daha çok oyundan zevk almanızı sağlar. Bununla beraber oyunun yönlendirimini sağlayan sesleri de ayırt etmeniz gerekir. Bu nedenle önce kurulumunu sağlayıp sonra oyunu oynadığınızda farkına varırsınız. Her ne kadar profesyonel olsanız da Pes Türkçe seslendirme programı olmadan oyunun tadı çıkmaz. Mükemmel sonuçlar ortaya koyan bir spikere ihtiyaç olacaktır. Kurulumu hazırlamanın temel amacı oyunu oynayanların daha profesyonel havada kendi dilleriyle tadını çıkarmalarıdır.

Pes 2013 Türkçe Spiker Nasıl Kullanılır?

Pes 2013 Türkçe Spiker Seslendirme sağlayan programı hazırladıktan sonra indirilen dosyada karşınıza iki adet dosya çıkacak. Bu dosyada yer alan “dt00_e” ve “dt05_v” dosyalarını oyunun kurulmuş olduğu “C:\Program Files içerisinde yer alan (x86)\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2013\img\” içine atın. Eskisiyle değiştirmeyi unutmayın. Sonra zaten kendiliğinden oyunla birlikte açılacaktır. pes Türkçe yama 2013

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.