PC hamlesi ile Intel Creator iddialı!

0
51

Birçok markanın oyun bilgisayarı seçeneği varken, PC girişimi ile Intel Creator, farklı bir amaç güdüyor. Intel Creator girişimi sayesinde daha geniş kitlelerin dikkatini çekerek, üst seviye bilgisayarların üretilmesini sağlamayı hedefliyor.

 

Intel Creator PC özellikleri

Intel, daha önceki süreçte ince ve hafif Ultrabook modeller için resmen baskı kurarken; Creator PC’nin üreticiler tarafından üretilmesinin ilgi göreceğini düşünüyor. Tasarım dışında Intel Optane SSD gibi üst seviye donanımlar ve Thunderbolt 3 bağlantısı ana hatları oluşturacak.

 

Creator PC akımının temsilcileri

  • Dell XPS 15,
  • HP Spectre x360
  • MSI GS65 Stealth Thin gibi dizüstü bilgisayar modelleri gösteriliyor.

Computex 2019 etkinliğ sayesinde de ASUS, MSI ve Corsair gibi markaların masaüstü modellerinde hakkında bilgi sahibi olundu.

ASUS MiniPC ProArt PA90, yarı silindir mid-tower kasası ile NVIDIA Quadro ile geliyor. Corsair de tasarım olarak benzer özellikler sunarken  MSI Trident X de bir başka seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Tactual Labs sayesinde dokunmatik ekran monitör teknolojisi kullanımı için çalışan İntel, çizim tabletlerinde sunulan özellikleri bu monitörler ile sunmayı hedefliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here