Oyuncu Shahid Kapoor’un sosyal medya hesapları bir Türk hacker tarafından hacklendi.

0
60

Bugün Bollywood oyuncusu Shahid Kapoor’un sosyal medya hesapları bir Türk hacker tarafından hacklendi. Aktör kısa süre önce aynı tepkiyi verdi. Ne dediğini görmek için aşağı kaydırın.

Bollywood oyuncusu Shahid Kapoor, ailesine yeni bir üyenin gelişini kutlamakla meşgulken, bir Türk bilgisayar korsanı Twitter’ına girmiş ve Instagram’ı ele geçirmiş ve bazı provoke edici videolar ve mesajlar göndermiştir. Aktör ve eşi Mira Rajput Kapoor, dün 5 Eylül’de bir bebekle kutsanmışlardı. Bu, Shahid ve Mira’nın ikinci bebeği. İlk doğanları bir kızdır ve adı Misha, Shahid ve Mira’nın isimlerinin birleşmesidir. 

37 yaşındaki aktörün sosyal medya hesaplarındaki hacker tarafından paylaşılan mesajlar, Alaaddin Khilji’nin filmde gösterildiği gibi kötülüğün olmadığını açıklığa kavuşturan Padmaavat filminde Shahid’in karakteri Maharawal Ratan Singh ile bağlantılıydı. .

Hacker tarafından gönderilen tweet “Raja Alaaddin Khilji aise barbar, janwar aur harami aadmi nahi thi jaise aap ko dikhai di!” Hacker, Katrina Kaif’in aktrisinin bir fotoğrafını Shahid’in hesabında ‘I LOVE YOU’ mesajı ile paylaştı.

 

 

Yakın zamanda, Instagram’ın tanıtıcısını tekrar ele geçiren Shahid, konuya tepki gösterdi ve şunları söyledi: “Merhaba, harika dilekler için teşekkür ederim. Instagram ve Twitter’m hacklendi. Sadece Insta geri döndü. Ekibim sıralama üzerinde çalışıyor Twitter. Lütfen benim olmadığını biliyorum ve herhangi bir etkileşimden kaçının. “

 

 

İyi haberlere geri dönerken Mira, Mumbai’nin Hinduja Hastanesine dün ve bebeğin doğumundan sonra, hem annenin hem de bebeğin iyi iş çıkardığı bildirildi.

Bugün daha önce, Shahid küçük munchkin Misha ile birlikte Hinduja hastanesi dışında tespit edildi. Dua eden baba, karısı ve erkek çocuğuyla buluşma yolunda olduğu için gülümsüyordu.

Sizce ünlü bir oyuncunun hesabı çalınması doğru bir karar mı?

Yorumlarınızı bekliyorum ..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here