DonanımMobil

OnePlus Bullets Wireless Z 20 Saatlik Pil Ömrüne Sahip

OnePlus 8 serisinin yanı sıra şirket, 14 Nisan’da boyun bandı kulaklıklarının OnePlus Bullets Wireless Z’nin yenilenmiş bir sürümünü piyasaya sürecek.

 

Popüler tipster Evan Blass, yeni Bullets Wireless kulaklıkların tasarımını ve 4 renk yolunu zaten paylaştı. Ve şimdi, başka bir notster Ishan Agarwal, OnePlus Bullets Wireless Z’nin birçok önemli özelliğini doğruladı gibi görünüyor.

 

 

Pricebaba ile işbirliği içinde, OnePlus Bullets Wireless Z’nin Warp Charge hızlı şarj desteği ile geleceği ortaya çıktı. Bu teknoloji, sadece 10 dakikalık şarjla 10 saatlik müzik çalma olanağı sağlayacaktır . Önceki nesil Bullets Wireless, Çözgü Şarjını da destekledi ve 14 saate kadar pil ömrü sundu. İkincisi şimdi yükseltildi ve OnePlus Bullets Wireless Z’den 20 saate kadar pil ömrü elde edebilirsiniz.

 

Rapor ayrıca , Bullets Wireless Z için bir IP55 sertifikasyon derecesi önermektedir , bu da toz ve su sıçramalarına karşı korunduğu anlamına gelir. Bu sefer yedekte başka bir özellik daha var ve kulaklıkları daha oyuncu dostu yapmalı. Evet, Bullets Wireless Z, Apple Airpods’un 144ms gecikmesinden bile daha düşük olan sadece 110ms’lik bir Bluetooth gecikmesine sahip .

 

Yukarıdaki render, Bullets Wireless Z tasarımının öncekiyle aynı kalacağını onaylıyor. Siyah renk aynı ama şimdi bu sefer mavi, beyaz ve yeşil (zeytin yeşili değil) olmak üzere üç yeni seçenek elde ediyoruz. Ayrıca, daha iyi ses kalitesi (büyük olasılıkla), IP sertifikası ve gelişmiş pil ömrü sunan bir özellik yenilemesi gibi görünüyor.

 

Bu, OnePlus’ın gerçekten kablosuz kulaklıklar için beklentilerimizi boşa harcıyor. Şirketin TWS kulaklıkları üzerinde çalıştığı biliniyor, ancak 14 Nisan’da gelmeyecekler. Bunun yerine, bu yılın sonunda OnePlus 8T serisi yenileme ile piyasaya sürülmesini bekleyebiliriz.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.